Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közben a nyelvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben a nyelvetek érinti a másik fogát? Vagy cs néha?

Figyelt kérdés

Bocsi az idióta kérdésért,de..muszáj volt feltennem :D kérlek rendes válaszokat adjatok =)

kösziii


2009. jún. 30. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ,mennyire vagy profi :P...

najóó hát nem teljesen így van :).. arra egy idő után megtanulsz ügyelni,hogy hogyan kerüld ki a másik fogát csókolózás közben :D.. mert ugye nem egy kellemes dolog hogyha összekoccantok :D... de néha néha megesik nálünk is pl, hogy összeér a fogunk .... de erre nem figyelünk :)..

2009. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jaah bocsi,kicsit félreértelmeztem a kérdést:D.. de végülis az előző válaszom is igaz :)... a nyelved mással van elfoglalva hidd el ;).. nem a partnered fogával XD :D
2009. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja..jó:D először én sem értettem..aztán gondoltam,hogy félreértetted xD :D de azért köszi a választ =))
2009. jún. 30. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem még nem! de ezt ne alapozd arra hogy akkor neked se fog:S ez annyira egyéntől függő....ááááh inkább nem is írok többet mert csak sértődés lenne
2009. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaja félreértettem :)

de még annyit tanácsnak,ha ez az,hogy kifogod tapasztalni.. nem kell tőle félni .. :)...jó dolog az :D

2009. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha nem történt még ilyesmi velem:)
2009. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket =)
2009. júl. 1. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem igen, rendszeresen!

Az is egy jó dolog, amikor csak a nyelveink ölelkeznek, simogatják egymást! De ahogy belendül az ember, egyre inkább

fel akarom fedezni, érezni az egész száját, imádom a fogait érezni, mélyen egymásba bújunk, "összeharapunk", mintha csak a két száj egy lenne!

Sajna előfordulnak néha vicces koccanások is, de csak akkor, amikor már igazán vadul kívánjuk egymást érezni, mikor mondjuk kimaradt pár nap, vagy egy hét pl.

2009. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!