Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam egy nagyon édes srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy nagyon édes srácot a buszon, egy kicsit lehangoltnak tűnt, de szerintem tetszettem Neki. Tudom, hogy hol szállt fel, meg le. Szóval szerintetek hogy tudnék rátalálni? 16/l

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj máskor is azzal a busszal, hátha összefutsz vele újra. Vagy érdeklődj felőle olyanoknál, akik szintén arra laknak, hátha ismerik.
2012. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
helyi járat vagy távolsági volt a busz ?
2012. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
[link] - neked találták ki. :P
2012. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ismerős a dolog, egy barátom ezért egy bizonyos állomáson többször órákat töltött, hátha újra látja a lányt, de nem jött össze neki. de próbálkozhatsz, hátha neked összejön.

esetleg követhetnéd :D vagy iwiwen rá is kereshetnél, kb. a korát beírod és a várost, jobb esetben nem lesz 50-nél több találat, de ha rajta van, talán megtalálod, van rá esély. én amúgy keresztnév, város és kor alapján már találtam meg lányt az iwiwen :D mondjuk nehezíti, h te csak a várost tudod, de az se 100%, és az is lehet h nincs fent iwiwen, vagy nincs róla kép, de nem kizárt.

de ha nagyon ráérsz, eltölthetsz ott órákat, ahol felszállni és leszállni láttad, hátha megint arra megy.

Bár lehet, inkább azzal lenne értelme kezdeni, akivel pl. egy suliba stb. jársz.

2012. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most láttam először, de ha látnám újra felismerném:) Nem tudom, kit kérdezzek róla, elég nagy a környék:/ Helyi járat, lehet ezzel utazna máskor is csak én meg nem biztos, hogy azzal tudnék menni mint most. Így lehet elkerülnénk egymást. Megnézem az oldalt, bár kicsi rá az esély, hogy kiírja:D
2012. jún. 1. 15:38
 6/12 anonim ***** válasza:
milyen városba volt ?:D
2012. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak nem Debrecen? :D
2012. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer sikerült kiderítem egy tök ismeretlen srácról hogy kicsoda, hol tanul, hol lakik, szóval úgy nagyjából mindent. Igaz én láttam hogy kivel váltott pár szót, és "nyomozásba" kezdtem. Több ismerősökön keresztül csak megtaláltam. Hát nagy bánatomra nem lett belőle semmi komoly, viszont a mai haverok vagyunk, és gyakran utazunk ugyanarra. :)

Szóval neked azért ennél jóval nehezebb dolgod van, de szerintem tényleg, ha van időd és kedved próbáld meg azt amit az iwiwwel kapcsolatban írtak. Ha szerencséd van, sikerülhet.

Sok szerencsét hozzá! :D

2012. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
melyik város?:D
2012. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Budapest. Köszi mindenkinek aki segített:)
2012. jún. 1. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!