Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippeket szeretnék hogy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket szeretnék hogy hogy tudnék ujjal orgazmust elérni ujjazás nélkül? Már mindent bevetettem de semmi sem sikerült. Segítség. Egy 16éves kétségbe esett lány. (és semmit sem szeretnék feldugni mert még szűz vagyok. )

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen a tippeket és válaszokat !!:))

2012. jún. 2. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

talizzunk és segítek :)pussz


23/F

2012. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egy srácnak kivered, akkor az ujjaiddal csinálod, orgazmust is elérsz, és még szűz is maradsz...
2012. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszii de inkább nem.pussz:P
2012. jún. 2. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:
A csiklódat simogasd, és közben nézz valami izgatót (kép, film).
2012. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Budapesten laksz?

20F

2012. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
debrecenben
2012. jún. 2. 15:07
 7/9 anonim válasza:
A csikló izgatásával. Vagy ajánlom a zuhanyrózsás módszert ;) De a masztizással elért orgazmus messze nem olyan jó,mint a szex :D
2012. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem válaszoló is mondta simogasd magad és nézz valamit a google-ba írd be hogy du**ás és kattints a videókra. és a végén csinálj úgy mintha a pisilést akarnád visszatartani. nekem bejött:)
2012. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem bejött nagyon a bicajozás közbeni maszti is ! Vagy korláton csuszizni , stb,,
2012. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!