Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Ebben a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Ebben a helyzetben ti milyen ismerkedési "taktikát" választanátok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit nem igazán ismerek, mert ritkán találkozunk (egy évben max. 2-3-szor, akkor sem tudunk sokat beszélgetni). A múlt héten itt volt a családjával a búcsúban (az anyukáját jól ismerem, vele egész jól el tudunk hülyéskedni), a csajnak vettem édességet, mondtam, hogy utó-névnapi ajándék, és hogy utólag is boldog névnapot. Ő mosolygott, megköszönte, picit talán még el is pirult. Közben a poénjaimon is nevetett, szóval elvileg talán vevő a humoromra. A helyzet az, hogy elvileg a holnapi búcsún is jelen lesznek (mielőtt még rákérdezne valaki: két felekezet van a faluban, amelyik búcsút szokott tartani), szóval megint lesz pár perc, amikor dumálhatunk, viszont utána talán már megint csak jövőre találkozhatunk. Szeretnék vele jobban megismerkedni, beszélgetni, de személyesen nem megy, mert máshol laknak. Gondoltam olyasmire is, hogy elkérem valamilyen elérhetőségét, de ez lehet, hogy sok lenne így hirtelen. (Mondjuk tavaly volt olyan, hogy hülyeségből átkaroltam a vállát, erre ő vigyorgott egyet, de nem haragudott meg.) Szóval hogyan tovább, ti mit tennétek ebben a helyzetben? És honnan tudjam, hogy bejövök-e neki?

Bocs, ha kicsit hosszú lett, de a körülmények miatt fontosnak tartottam ezeket leírni. Trollok lehetőleg kíméljenek, előre is köszönöm, meg a normális válaszokat is.


2012. jún. 2. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg tőle nem e lenne kedve kicsit elmenni veled (kettesben) erre- arra körülnézni.És tapintatosan mondd meg neki, hogy kedveled és szerinted szép lány, és a te részedről szeretnéd jobban megismerni, és ha ebben ő is benne van, akkor mondd meg neki, hogy szeretnéd vele tartani a kapcsolatot.

(és ha az ő részéről és rendben van ez az egész, akkor tuti bejössz neki )

18/L

2012. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de talán egy kicsit gátlásosabb lány. Illetve nem is gátlásosabb, csak szerintem még nem volt barátja, de amúgy elég sok fiúval van jó viszonyban, megölelik őt, elhülyéskedik velük, meg nem "fél" tőlük, de van egy olyan megérzésem, mintha kicsit vonakodna belemenni egy kapcsolatba (lehet, hogy nem talált még senki olyat, akivel jó lenne neki, vagy nem is akar senkit, nem tudom). Viszont normális lány, nem az a link fajta, nem részegedik le, nem kamatyol fűvel-fával, jó nevelést kapott, a szülei is normálisak. Csak valamiért nem értem, hogy egy ilyen lánynak miért nincs barátja. Egyébként nem tudom, hogy egy elhívás nem lenne-e hirtelen lépés a jelen helyzetben, viszont más módon meg nem nagyon tudnánk kommunikálni (már ha ő is akarná). Évközben ráadásul Pesten van, ott tanul. Ő 20 körül van, én 28 vagyok, és fogalmam sincs, hogy a korkülönbség számítana-e neki.
2012. jún. 2. 20:56
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondtam, hogy "támadd le" csak például, "gyere velem, vegyünk vattacukrot *-*" (vagy valami hasonló).

És azért nincs egy ilyen lánynak barátja,(legalábbis magamból, és a legtöbb lányból kiindulva)mert szereti előbb megismerni normálisan az embereket, megbízni benne. És gondolom a tanulás is fontos neki, meg a jó átlag vagy ilyesmi.Az ismerőseimből kiindulva az ilyen huszonéves srácokat inkább a buli pia haverok érdeklik, és a legtöbbnek a "tanulás" is annyi, hogy meglegyen a kettes. És ha a családja is normális, meg a lány is, akkor látja ezeket a dolgokat ő is, és vannak elképzelései a jövőről is, és akkor érthető, hogy nem szeretné elpazarolni az idejét "ilyen" srácokra.

És szerintem még most próbálj meg közelíteni kicsit hozzá, vagy 1 év múlva esetleg 2 vagy amikor legközelebb látod, már lehet lesz barátja, és akkor bánni fogod, hogy nem próbáltál meg semmit vele kapcsolatba.

És 7-8 év az nem is nagy korkülönbség (barátom és köztem is 6 év van) .

De ez az én véleményem...bocsi ha valami rosszat írtam. És végülis neked kell tudni, mit szeretnél :)

2012. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem írtál rosszat, nem kell mentegetőznöd. A gond csak ott van, hogy minimum el kellene kérnem valamilyen elérhetőségét ahhoz, hogy beszélgetni tudjunk, mivel tényleg ritkán találkozunk, akkor is csak rövid időre. De kérdés (legalábbis az én szememben), hogy az eddigi ismeretségünk elég-e ehhez. Az anyukája talán mesélt is rólam otthon egy-két dolgot, meg a lányáról is mondott nekem ezt-azt, de így ketten még nem nagyon beszélgettünk. Egyszer hülyéskedtünk az anyjával, és mondtam, neki, hogy "ha rosszat akarsz magadnak, akkor benősülök a családba", erre ő megjegyezte, hogy jó parti lenne számomra a lánya. (Egy jó anyós nem megvetendő dolog.) Kicsit izgulok, hogy mi lesz holnap, ritka esemény, hogy egyáltalán idáig eljutok, de érzésem szerint valamilyen szinten talán szimpi vagyok neki. Igen, attól én is tartok, hogy összejön valakivel, és kevesebb lesz a környezetemben egy normális lánnyal, aki tetszene nekem. Talán van némi esélyem nála, jó lenne, ha végre valami nekem is összejönne.
2012. jún. 2. 22:36
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát remélem sikerült lépned valamit! :)
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit, mert nem volt itt. :( Kicsit csalódott is voltam, pedig lelkileg már nagyon rákészültem a dologra, csak azon imádkoztam, hogy tudjak vele ugyanolyan laza lenni, mint eddig, és hogy legyen lehetőségünk beszélgetni. De sajnos nem jött össze. Ebben a helyzetben milyen tanáccsal tudnál szolgálni? Már ha megkérhetlek ilyesmire.
2012. jún. 3. 21:19
 7/20 anonim ***** válasza:

hát akkor ez már nehéz dió lesz... :/ sajnálom :(


nem tudnál, valamikor a közeljövőben, találkozni vele (véletlenül összefutni vele vagy ilyesmi..)vagy bárhogy beszélni vele?

2012. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Háááát... Elvileg szoktak járni a rokonokhoz, akik itt laknak a faluban, de nem tudom, hogy mikor, meg hát nem is állíthatok oda, hogy "na, akkor beszéljünk". Az anyukája munkahelyén gyakrabban megfordulok, ott elvileg lenne valamennyi esély arra, hogy véletlenül összefussunk, de ez elég kevés. Meg hát ugye az anyját se kérhetem meg, hogy "ugyan hozzál már össze bennünket". Az a nagy gond, hogy közel vagyunk, mégis távol. Végső megoldásként maradhatna még valamelyik közösségi oldal, de ezt azért szeretném hanyagolni, ha lehetséges. Tényleg nem tudom, mit tegyek. :(

Egyébként köszönöm az érdeklődésedet, nagyon rendes dolog tőled. :)

2012. jún. 4. 18:54
 9/20 anonim ***** válasza:

hát azért szerintem... nem lenne utolsó dolog az anyukájával beszélni néhány mondatot...hátha tud valamit intézni ő is (mert hát az ilyen aranyos anyukák azt szeretnék ha jó lenne a lányuknak is )

de ha most nem teszel semmit, akkor talán tényleg egész életedben ottmarad az a hülye kérdés "mi lett volna ha?"

(így legalább megtudod)

de hát nem gondolom, hogy egy 18 éves lányra kén hallgatnod az élet fontos dolgairól :)

és igazán nincs mit köszönöd! nagyon szívesen teszem! :D

2012. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy tényleg nem tudom, mit is mondhatnék az anyukájának. Mert tényleg ciki előállni azzal, hogy ugyan legyen már "kerítőnő", meg ki tudja, hogy a lánya is mit szólna ehhez. Magamból kiindulva pl. én se szeretem, ha anyám ajánlgat nekem lányokat. Nagyon direktben nem akarom nyomni az egészet, viszont másképpen meg talán esélytelen. Amúgy minden jótanácsot köszönettel veszek, főleg hogy nincs túl nagy tapasztalatom ilyen téren, meg eddig csak kudarcok értek, és jó lenne, ha egyszer valami pozitívum is adódna.
2012. jún. 4. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!