Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Perverz és elítélendő? (Lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz és elítélendő? (Lent. )

Figyelt kérdés

Szerencsére nem rólam van szó... Egyik barátnőm tavaly augusztustól egy bizonyos orvoshoz jár ( volt tavaly egy műtéte és a heggel vannak problémái még mindig). Január óta viszont valahogy örömmel megy oda, és mikor megkérdeztem mi ennek az oka, azt válaszolta, hogy tetszik neki a doki!

Nagyon meglepődtem, nem tudom azóta sem hova tenni a dolgot.

Láttam az orvosát, 45 körüli pasas, én egyszer elkísértem az orvosához, szóval láttam. Tényleg nem egy hájas, szőrgombóc, nagyon ápolt úriember, de valahogy mégsem tudom hova tenni, hogy az én barátnőmnek ez tetszik... Azóta, mióta mesélt a furcsaságról, ha jól tudom Medical fetis-nek hívják az ilyesmit, kicsit meglazult a kapcsolat, nem is nagyon szeretem, ha erről beszél...

Mit gondoltok a történetéről? Beteges?



2012. jún. 3. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kedvesség éhes!!
2012. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem beteges......Ha nekem mondjuk egy buszsofőr tetszene vagy valami, az beteges lenne?:)
2012. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beteges, csak szimplán unalmas. Amióta az internet tele van mindenféle perverziókkal, azóta ez a dokisztori, nem valami nagy eset.

Miér, há nem? De. Most komolyan, miért, nem? De. Igaz? Ugye? Miért? Nem? De. Igaz? Ugye? Miért?

2012. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahamm...

Tehát ezek alapján mindenki, aki orvossal jár, annak perverziója van?


Este 11 után furcsa emberek özönlik el ezt a témakört.

2012. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem arról van szó, dehát mégis csak kb. 30 év van köztük. Mi van, ha szerelmes belé?: /
2012. jún. 3. 00:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy orvos tetszik neki még nincs Medical fetish-e.

Azért a kettő nagyon nem ugyanaz :DDD Még ilyen hülyeséget :DD

Ilyen elven minden orvosfeleségnek ilyenje van :D

2012. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy tinédzserről van szó, mi van ha ezért megy egyáltalán oda, hogy láthassa?
2012. jún. 3. 00:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Jahát 30 év:) Sejtettem, hogy mégcsak ennyi idősek lehettek=)

Amúgy második voltam:P

2012. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ú nekem már egy csomó doki tetszett.Szerencsére pl nőgyógyász még nem tetszett.De bőrgyógyász pl már igen :D sebész is(szerencsére nem voltam paciens!)
2012. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy tetszik neki. Attól még nem fogna orrba szájba b*szni. Szimpatikus neki a hapsi, ennyi.
2012. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!