Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is volt\van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt\van olyan időszak a tizenéves korotokban, hogy egy csomó lány\fiú tetszett Nektek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 17:52
 1/6 anonim válasza:
Persze, hogy volt... Ebből senki se marad ki, természetes...
2012. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csomó "lány/fiú"?

Nem, az én időmben még nem voltak emosok.

2012. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,és ezt hogy értetted kedves kettes válaszoló??? :)
2012. jún. 3. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2es,hülye kicsit:) Igen,ez tök normális dolog, nálam is ez van,hogy sok mindenki,elég meglátnom az utcán egy nekem tetsző egyedet, majd ha jön az igazi,úgysem fog már téged sem érdekelni a többi fiú,akik korábban tetszettek:) (jobb esetben)
2012. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy én ezt most élem :D Ez tök idiótán hangzik, de kb hetente más tetszik. Szóval látok egy ismerőst ' Nem is rossz' és egy hétig gondolok rá, meg minden, aztán jön egy másik pali, akire mondom, hogy de jól néz ki és akkor puff, mintha ne is lett volna az előző :D tehát nálam ez ilyen ördögi kör vagy mi a fene :D
2012. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!