Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jók ezek a nőiess trükkök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jók ezek a nőiess trükkök egy férfi szolid elcsábítására? Sorolom.

Figyelt kérdés

-előtte megyek fel a lépcsőn és véletlenül elejtek valamit (így lesz gondja megnézni a fenekem)

-dekoltázsilag kivágott ruhát veszek fel, és picit előtte előrehajolok (szintén leejtek valamit)

-kiveszem a hajából az odászálló bogarat (ami nem is létezik, de ezzel is hozzáérek)

-nem férek el mellette, ezért szolidan, gyengéden megfogom a derekát, hogy elférjek mellette


még mik vannak ilyenek?



2012. jún. 3. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jól hangzanak amiket leírtál, de csak akkor jönnek be, ha eleve tetszik a hölgyemény (ebben az esetben viszont felesleges ilyen átlátszó módszereket alkalmazni, elég egy kis hajsimogatás/gyakran rám nézés).


Ha nem tetszik, rendkívül kínosnak érzem, ha valaki így ajánlgatja magát nekem, és nem esik le, hogy másnál kéne próbálkoznia.


27/F

2012. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem ajánlgatnám magam, szóval ő nem tudná, hogy én csábítanám, semmit nem tudna arról, csak, hogy vonzódjon hozzám. Nem vagyok szexéhes
2012. jún. 3. 22:06
 13/16 A kérdező kommentje:
nem akarok szexre csábítani, szép lassan haladni, nagyon szolidan
2012. jún. 3. 22:08
 14/16 anonim ***** válasza:

- Várj egy pillanatot, azt hiszem van egy bogár a hajadban. Kiszedem

- Az nem bogár, hanem tetű.


Viccet félretéve, a módszereidet én nem nevezném szolidnak, szerintem ha egy férfinek egy csepp esze is van, szinte rögtön levágja a helyzetet. Ennek ellenére nem rosszak, de úgy gondolom inkább a tökösebb pasiknak jönnek be, a visszafogottabbak inkább berezelnek az ilyesmitől.


27/F

2012. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem tudom, te valahogy félreértelmezed, ezek tök szolid próbálkozások, nem rányomulós. Lehet, nem értesz elégg a csábításhoz. (bocsi, nem sértésként mondom)
2012. jún. 4. 12:59
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha egyéjszakás kalandra akarod "szolídan" csábítani akkor teljesen jó ha lehajolsz előtte a lépcsőn... :DDD De akkor már miniszoknyát vegyél fel!

Még hasonló a szopogasd kéjesen az ujjadat, az kb ez a kategória, valamint pucsíts mindenféle pózban. Ezek szolídak.

Ha viszont szolidan szeretnéd elcsábítani, akkor kacéran mosolyogj rá, flörtölj vele. Ha nem jössz be neki, akkor lehajolva se fogsz.. szóval tök mind1. Nekem szerencsére nem kellett ilyen végletekig elmennem hogy bárkit megszerezzek, de nem hiszem hogy van olyan nő aki erre kényszerül... A női szexualitás belülről fakad és szexre utalás nélkül is megfogja érezni a kiszemelt áldozat... bár lehet ez adottság kérdése, ezen még nem filóztam.

2013. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!