Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben alszotok? Pizsiben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben alszotok? Pizsiben, alsóban, vagy meztelenül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 23:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
77%

kovacs pistajózsi, láttad a But I'm a Cheerleader! c. filmet? :D abban küldik ki a b.ziságon rajtakapott Barbie-pofa buzzancs srácot kutyaólba aludni. XDXDXD


ja, amúgy eljutottam oda, hogy pucéran alszom. csak kulcsra kell zárni a szobaajtót, mert lakótárs nem díjazná a valagam.

2012. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Bandita71 ***** válasza:
100%
Boxszerben, ha nagyon meleg van meztelenül.
2012. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
tanga és combfix zokni :D ez ilyen megszokás.a többi meztelen.
2012. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 kovacs pistajózsi ***** válasza:

# 31/33 nem láttam sajnos :D

16/L

2012. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Pólyában és egy szarkofágban.

3851/F

2012. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
mindig meztelenül alszom,már nem is tudnék máshogy. Aki már próbálta és megszokta szerintem nem is tud már máshogyan.
2012. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
80%
Abban amiben nappal is vagyok otthon. Én még megágyazni sem szoktam, mert ez csak egy ostoba tradíció. Egy fehér lepedő van az ágyon és kész ,azon alszom el. Ha beleizzadok,akkor meg kimosom mosogépben a ruhát és kész. Nem szoktam az ilyen ágykultuszra figyelni. Fűrdés sem lefekvés előtt van, hanem napközben, amikor úgy érzem ,hogy most van az ideje. Egész máshogy élek, mint az átlag emberek, és teljesen jó. Pizsama pl. szerintem egy rettentő felesleges és nevetséges viselet.
2012. szept. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 norbyka28 ***** válasza:
Meztelenül télen nyáron
2013. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!