Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, aki iránt (talán) többet érzek, mint barátság. Viszont az már világos számomra, hogy köztünk nem lehet más csak barátság. Ez a lány nagy valószínűséggel össze fog jönni egy fiúval, akivel jelenleg szintén csak barátok és ez engem zavar. Nem tudom mit csináljak. Nézzem végig, ahogy összejönnek, asszisztáljak hozzá? Vagy szakítsam meg vele a kapcsolatot és tegyem túl magam az egészen? Mindkettő nagyon nehéz lenne számomra. Nem szeretném elveszíteni sem, de ugyanakkor zavar a srác.
2012. jún. 4. 10:36
 1/8 Marada ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni :)
2012. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kendrazoltan ***** válasza:
Először is elveszíteni olyasvalakit, aki sosem volt meg, nem lehet. Másodszor, ha valóban nincs esély arra, hogy ez nektek összejöjjön és nem tudnál (legalábbis egyelőre) barátként tekinteni rá, akkor csak magadat szívatod, ha a keresed a társaságát....
2012. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mellette maradsz mint "barát" akkor sosem fogsz rajta túllépni. Szóval szakíts meg vele minden kapcsolatot, hisz neki mint férfi nem kellesz, viszont túlzás lenne azt állítani, hogy te barátként szereted.

Saját érdekedben felejtsd el minden mivoltjában.


28/n

2012. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elvesztést szerintem úgy értette, hogy mint barátot is elveszíti.


Nehéz helyzetben vagy, de ezt tényleg kell neked eldönteni, hogy a 2 rossz körül melyiket választod. Honnan tudod biztosra, hogy nem akar tőled többet, mint barátság?

2012. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről.
2012. jún. 4. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha összejön a sráccal mindenképp meg fog szakadni a kapcsolatotok, mert nem fogod tudni az érzéseid palástolni és nagyon rosszul fog esni, ha róla beszél, együtt látod őket... Sajna ez lesz.
2012. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így is róla szól a beszélgetésünk nagy része, ez már nem lesz újdonság. :)
2012. jún. 4. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
egy pár éve én is ebbe a szituációba kerültem ,én úgy döntöttem, hogy megszakítom vele a kapcsolatot. Sikerült túl tegyem magam rajta és ha összefutunk mostanában nyugodtan tudunk beszélgetni annak ellenére h mi történt úgy hogy szerintem ne félj barátként nem tudod elveszteni.
2012. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!