Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért nem ismeritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért nem ismeritek be, hogy nektek igenis számít a pénz, a péniszméret és hogy bunkó legyen a pasi?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Neked a pénz vagy a farokméret hiányzik? Mert a bunkóság az megvan.

Amúgy marhaság a kérdés.

2012. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak ennyit:

[link]

2012. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha számítana a bunkóság, akkor te sem lennél egyedül...
2012. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem van barátnőm.
2012. jún. 4. 11:30
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Ebben az esetben kérlek továbbítsd részvétem a barátnőd felé.
2012. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Számit és akkor mi van?


Mindenki olyat kell találjon magának, amilyenre vágyik....

2012. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Rendben bíró úr, beismerjük a vétkünket, való igaz, hogy csak ez a négy dolog vonz minket: a pénz, a pénisz mérete, a bunkóság és (miképp ez a te példádon tisztán látszik) az ostobaság.
2012. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
a pénz számít, igen, hogy a pasi magát el tudja tartani, mondjuk ha ingyenélő sóher - nincs pénze, az persze hogy nem tetszik. számít a pénisz méret igen, mert van egy alsó határ biztos, ami alatt semmit nem érez a nő. de az szerintem nem a 14 cm- kicsi e a farkam kérdés témája, sőt, nekem még lejjebb sem, de ez meg egyénenként változik. nem minden nő teste ugyan olyan... a bunkóságra meg nem mondok semmit, nekem nem számít. ezen mit ismerjek be??
2012. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Akkor bizony hamarosan el fog hagyni a barátnőd, ha nem leszel vele oltári nagy bunkó s*ggfej.
2012. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem igaz.
2012. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!