Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudtok Budapesten olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtok Budapesten olyan szórakozóhelyet, ahol nagyon nyomulósak a csajok és könnyű csajozni?

Figyelt kérdés
Amúgy 18 vagyok, fiú.
2012. jún. 4. 15:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék rá
2012. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

én is.

20f

2012. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 kendrazoltan ***** válasza:
Alterego...és ez most nem poén...lementünk egy társasággal, mindenki hetero és a párunkkal voltunk...amíg leértem a lépcsőn, 4 igen szép lány akart velem csókolózni (abból 3 azt hitte, hogy meleg vagyok, mert különben miért lennék ott és véleménye szerint csak így tudta volna megítélni, hogy hazudok-e, amikor azt mondtam, hogy apád a meleg...)
2012. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 kendrazoltan ***** válasza:
ja és 26F
2012. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: iratkozz be tánc tanfolyamra. Most komolyan, ott mindig fiúhiány van, nem nehéz csajozni. Egyébként pedig ne várd, hogy a sültgalamb fog a szádba repülni.
2012. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 kendrazoltan ***** válasza:
bár azt is hozzá kell tennem, hogy soha annyi ratyi nem fogta meg a seggem a tömegben...
2012. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
És pár év múlva kérje meg a kezeteket, hogy aztán gyereket szülhessetek? Mindössze 10 év van köztünk, srácok, szinte még engem is lejárattok.
2012. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Melyik táncsulit ajánljátok akkor?
2012. jún. 4. 15:56
 9/28 anonim ***** válasza:
coronita, dokkolo. beallt ribik varnak tart karokkal!
2012. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És őket hogyan közelítsem meg? (am nem táncolok valami jól) Vagy hívjam meg őket egy piára?
2012. jún. 4. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!