Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám őt elcsábítan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám őt elcsábítan, egyételmű jeleket küldeni felé?

Figyelt kérdés

Tetszett egy srác, épp kezdtünk jóban lenni, amikor barátnője lett. Nem foglalkozott velem jódarabig, én eközben szerencsémhez híven, küzdelmeim ellenére is sikerült beleszeretnem. Ilyet még nem éreztem. Biztos, hogy tetszem neki. Ha az a szituáció lépett fel, hogy a barátnőjét már nem szereti annyira, és felém azért nem lép, mert nem biztos abban, mit érzek, és hogy működne-e a dolog ( hogy összeillünk-e mentalitásunkban is ) , akkor hogyan győzhetném meg afelől, hogy mit érzek iránta, és hogy próbájuk meg? Milyen jeleket küldjek, hogy ne legyek konkrét?

15/L, 18/F



2012. jún. 4. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el randira
2012. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy feléd nem lép, de mi indokolja hogy a barátnőjétől ne lépjen? Fél egyedül?

Eddig milyen jeleket adtál felé?

2012. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én leírtam, talàn azért nem lép! Illetve félreérthetetlen, amit mond/gondl rólam, meg amiket tesz, és szerintem fél kilépni olyanból, ami biztos, olyanba, ami ingatag! Tehát az is egy dolog hogy szakítanak, de attól velem még nem garantált, hogy összejön!

Próbáltam rá úgy nézni, mosolyogni rá, érdeklődni... Egyszer megkérdezte, hogy mióta tetszem neki, mert a bnője nevében kaptam egy fenyegető levelet, amiből hatalmas botrány lett. Mindegy, le volt benne irva, hogy ne eeedjek a srác után. Tehát. Megkérdezte, és semleges választ adtam, nem bunkót, nem visszautasítót, de nem is igent. Mi az ár, hogy én vallja szerelmet?! :(

2012. jún. 4. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem azért nem lép, mert az ő korában ciki gyerekkel járni, ő már felnőtt.


Szerintem szégyelné a haverok előtt.. az ő korukban ez fontos szempont a mai fiatalságot ismerve.


23/N

2012. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!