Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen voltál igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen voltál igazán szerelmes először és mit éltél át akkor?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15 évesen és kib*szott nagy fájdalmat
2012. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13 és hasonlót mint az első.
2012. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16 évesen. első és utolsó alkalom volt. rettenet rossz volt, mert nem viszonozta a lány.
2012. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En is 13 evesen voltam eloszor igazan serelmes 1 even keresztul. K.rva nagy fajdalmat ereztem a vegen :|
2012. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem igen voltam még szerelmes, pedig volt már jó pár csajom, aki összejött velem. Egyik iránt sem éreztem többet, mint barátság.

23F

2012. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem vidámak:( De aki hosszabb sztorikifejtésre hajlamos,azt is szívesen elolvasom.
2012. jún. 4. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:

18 évesen szerettem bele igazán valakibe, nem viszonozta, de én reménykedtem pár évig.

Nem jött össze :(


23/N

2012. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tizenhat évesen, kb. fél éve kezdődött. :) Addig is tetszettek srácok, de amióta megismertem Őt, azóta teljesen odavagyok. Az egyik közös barátunk szülinapi buliján történt, nagyon jófej volt, tetszett nekem, és később kiderült, hogy én is neki. De nem állt készen egy új kapcsolatra, mert a legutolsó barátnője megcsalta és nagyon csúnyán szakítottak. Azóta mindig, mikor meglátom, remegni kezdek és elvörösödök. Inkább elmenekülök, mert nem is akarom látni, de nem kell sokáig menekülnöm, mert végzős, szóval ezután nem fogok túl sokszor látni. :S Az biztos, hogy sok álmatlan éjszakát okozott nekem... de mindkettőnknek jobb, mert ő mostanában csak kavarni akar lányokkal, semmi komoly, én pedig nem igazán erre vágyok. :) 16/L
2012. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17 évesen voltam először igazán szerelmes és 5 év után pedig hatalmasat csalódtam benne...

Utána 22 évesen újra igazán szerelmes voltam, majd pedig 2 év után ért egy újabb csalódás.

Aztán pedig 24 éves korom óta szerelmes vagyok ami a mai napig is tart még (remélem örökké). Most vagyok 28 éves (lassan 2 éve férjes asszony). :)

2012. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13 ávesen szar volt mert a lány baszott rám...:S
2012. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!