Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszos történetek?

Figyelt kérdés
szöktetek már ki koleszból? Bulik? Piálás?Csajozás/pasizás? Esetleg maszti/szex közben lebuktatok? Vannak jó történeteitek? Meséljetek:-D mi lett a következmény?
2012. jún. 4. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma hajnalban a szomszéd szobában lakó egyik kissrác kiesett az ablakból és szörnyethalt... (Nyíregyháza)
2012. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anno egy nyár közepén történt az, hogy este 9-es kapuzárás után, de a 10-es takarodó előtt csörgött a szobatársam mobilja, a lánykoleszból telefonált egy csaj, hogy menjünk át hozzájuk és üssük el az időt valamivel. :))))

Mivel a kapun nem jutottunk ki és a 2. emeleten volt a szobánk, így lepedőket kötztünk össze és a haverokkal együtt odakötöttük azokat a radiátorhoz, majd iszonyatosan parázva leereszkedtünk az első emeletre. Ott belebotlottunk az éjszakai ügyeletesbe. Szerencsére spannak minősült, így tovább engedett minket, ereszkedtünk tovább, de már félóton hallottam, hogy szakad a lepedő, de szerencsére kibírta, míg leértünk.

Éppen másztunk át a kerítésen, mikor ránk szólt valaki. Gondolhatod, hogy be voltunk fosva, de szerencsére csak a többiek kívántak szerencsét nekünk. Gyorsan szaladtunk a lánykoleszhez, de előtte felhívtuk őket, hogy bemászhatunk-e hozzájuk, tiszta-e a terep?

Sajnos nem volt a válasz, mivel az ő éjszakai ügyeletesük felkapcsolta a villanyt és a szobjuk előtt járőrőz. A koleszba vissza nem mehettünk a zárt ajtók miatt, így a közeli parkba mentünk, ott voltak padok. Aludni nem tudtunk viszont, hűvös volt ahhoz. Mihelyst kinyitott az első kocsma, bementünk oda, vettünk kaját és eközben arról elmélkedtünk, hogy mennyit kockáztattunk a semmiért. Majd röhögtünk egyet az egészen és hazamentünk.

23F

2012. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Húha, jó pár akadt. Szellemidézéstől kezdve szexig. Hárman voltunk a szobában, így a szex kicsit macerás volt. Ha valaki felhozott egy lányt, akkor a másik kettőnek távoznia kellett a szobából, de nem meszzire, hogy le ne bukjunk. Volt, hogy a csajok ott is aludtak. Egyszer épp csendben szexeltem az akkori barátnőmmel, az egyik haverom hazautazott, míg a másik meg azt hitte, hogy én töltöm a csajnál az estét, így éjszaka arra lettünk figyelmes a szex közben, hogy nyílik az ajtó és a szobatársam már a torkában van a csajnak. Néztünk egyet, de nem vettek minket észre, egyből befeküdtek az ágyba és ők is elkezdtek dugni. A hülye csajom meg a másik csaj nyögéseitől még jobban tűzbe jött és folytatni akarta a dugást, én meg nem voltam ellene.

Csak reggel derült ki a másik párnak, hogy mi is ott voltunk. :D

2012. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es, most mondták be a híradóban :(
2012. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!