Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én undorodom a szerelemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én undorodom a szerelemtől?

Figyelt kérdés
van aki még igen? Az írhat privit is, hogy miért stb.
2012. jún. 4. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
én csak utálom, mert mindig viszonzatlan
2012. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Én is utálom!! Mindig csalódsz, vagy csak egyszerüen kiderül hogy a srác bár flörtöl veled valószinüleg van már valakije..
2012. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Eléggé mocsok dolog, de egyben gyönyörű is. Ha nem csalódsz, akkor gyönyörű, ha meg csalódsz akkor meg mocsok...
2012. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Elég nagy baromság, a fajfenntartásnak viszont jót tesz.

Vigyázni kell, hogy ne csináljak szerelmesen gyereket, és ne vegyek el nőt, aztán már nagy baj nincs belőle.

Viszont az meg túl hosszú idő a várható életkorhoz képest, mire valakivel elmúlik a szerelem, és tiszta fejjel kiderül, hogy jó-e tényleg társnak, és viszont. Ha nem, akkor meg jön egy újabb kör...

2012. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig csak a csalódásokban volt részem, de én azért titkon reménykedem abban, hogy majd lesz élményem a szerelem szebbik oldalában is, feltéve ha létezik ilyen oldala.
2012. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

igen. én undorodom tőle. és nem a csalódások miatt, mitöbb nem tekintek erre abnormitásként vagy bármi kezelendő problémaként. szerintem a "hagyományos" szerelem igenis taszító, én nem akarok a részese lenni egy idióta függés a nagy szövegekkel hogy "kiegészítjük egymást" "van aki meghallgat"" mindig kéznél van-jó esetben-ha szexelni támad kedvem" "megért" "szeret" "megbecsül" stb mintha egy külső forrással pótoltatnánk az alapvető hiányosságainkat. szerintem ez igen is undorító teher felesleges probléma meg elvárás, hogy felhívd és foglalkozz vele stb kinek kell ez...?! nem tudom hányan vannak így ezzel de barátnőm szerint "anti érzőlény vagyok" ez persze nem igaz volt egy négy éves kapcsolatom de nem ilyen idióta függéses romantikus nyáladzás a jóéjt sms-ekkel...azt sosem igényeltem, visszatérve, a mai megszokott mindenki által áhított de legalábbis a többség számára utópisztikusan tökéletesnek tűnő szerelem egy szarság szerintem. és azt gondolom ezzel nem vagy egyedül, csak annyira meg akarunk felelni az elvárásoknak (lásd külalak öltözködés beszédstílus csoportok szokásai stb)hogy nem merjük felvállalni ha valamiben ennyire más a véleményünk hiszen ez nagyon alap dolog erről szól körülöttünk rengeteg minden: a zenék, a filmek, könyvek, párkapcsolati terápiák és még sok minden, és keresni kell de görcsösen ám mert aztán egyedül öregszel meg és annál a világon rosszabb nem érhet...:D vagy azt mondod, hogy így látod de ez annyira abszurd, hogy legyintenek majd hogy "szegény oktondi lányka, na de ne búsulj, kinövöd majd és boldog leszel és rájössz hogy úgy a jó, és akkor hálás leszel ezért hogy érezheted és kitejesedik az életed, aztán szülsz és még jobb lesz minden..." kicsit hasonlít a hittérítőkre nem?:D

ui.: a legjobb barátnőm szintén így gondolkodik talán még drasztikusabban is mint én, tehát már hárman vagyunk akit nem a szerelmi csalódás tett antiszerelenistává:)

2012. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!