Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, lenne néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, lenne néhány kérdésem szórakozóhelyen való viselkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Miért táncolnak a lányok együtt? - mintha másokat kizárnának

2. Szeretitek e a hátulról közelednek a táncparketten, ha nem miért álltok úgy, hogy elöl vagy a DJ pult vagy a barátnőitek legyenek?

3. Mit szóltok a közeledéshez, hogyan "illik" szerintetek?

4. Mi van akkor ha olyan hangos a zene, hogy alig lehet szót váltani? - esetleg ha bemutatkozás után kis együtt tánc után megkér, hogy menjetek és üljetek le mennétek?

5. Meddig mentek el egy új arcal, első találkozás után ott a szórakozóhelyen?

6. Szeretitek e ha megvásárolják az időteket egy piával?

7. Miért mennek azok a csajok bulizni akiknek van barátjuk? - azért zavaró mert akkor most honnan tudjam, hogy közeledjek e vagy sem, az meg szarul esik ha később derül ki...

8. Miről beszéljek és miről ne beszéljek? - Általában nincs ilyen problémám, hogy nem tudom miről beszéljek, de volt már hogy elveszítem a súlykot.

9. Mennyire legyek rámenős, nem akarok tutyimutyi se lenni, de nem akarom, hogy azt hidje "este sex lesz"

10. volt már valaki akit szórakozóhelyen ismertetek meg és ma is vele vagytok?


Előre köszönöm a válaszokat, írjátok, hogy hány évesek vagytok és fiúból, vagy lányból vagytok e :P

17/f



2012. jún. 4. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

1-A lányok a barátnőikkel mennek,mert egyedül senki se jár bulizni,no meg nagyobb biztonságot ad.Körben táncolva minden barátnőt látnak és felmérhetik a pasikat.Tudod vannak azok a körök,amiket fel lehet "bontani" a megjelenéseddel,és vannak azok amiket nem ,mert nem pasizni mentek a szórakozóhelyre,hanem bulizni

2-Van aki szereti,van aki nem.Ez sajna helyben derül ki.Ha nem szeretnél hátulról közeledni,akkor old meg:sasszéz be oldalról,húzd ki a körből/sorból egy irányba...

3-Mondjuk egy köszönés,vagy agy diszkrét dicséret elég jó közeledés,ha meg táncolni akarsz,akkor kerüld el hogy rögtön a nemesebbik dolgaidat nyomod bármilyéhez

4-Menj az istenért,mert ez azt jelenti,hogy jobban meg akar ismerni és felkeltetted a figyelmét!

5-Ez egy olyan dolog,amikre neked kell rájönnöd az illető reakciói során.Kerülendő mocskos dolgokról beszélni:így meg..nálak,fingás,olyat hánytam részegen...

6-Kedves gesztus,de az egész estés vedelését ne te álld a csajnak.Szeretjük,persze!

7-Azért mennek,mert ők is szeretnek táncolni,haverokkal bulizni...Ez az amire nem fogsz feltétlen rájönni,csak ha szól,hogy kösz nem.Benne van a pakliban,szokj hozzá.

8-lsd előzőek

9-lsd 5.

10-igazából neten ismertem meg,teáztuk egyszer és összegabajodni egy táncos helyen sikerült.Ennek már lassan 4 éve :D


23 Lány

2012. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, azért mások véleményére is kíváncsi vagyok :)
2012. jún. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!