Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én csak a 2. vagyok? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak a 2. vagyok? (többi lent. )

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja jöttünk össze. Nagyon belezúgtam és ő is nagyon szeret, ezt mondja és érezteti is. DE nem rég azt mondta,hogy az exe örök szerelem marad. Első szerelme és nagyon nagyon sokáig voltak együtt. A mai napig beszélnek és találkoznak. 3 hónapja szakítottak. Hordja az ékszereket amiket tőle kapott, az ajándékok is mind kint vannak. Tudom, hogy nagyon szerette mert, mikor megismertem kb. 1 éve, akkor csak ezt hallottam, hogy a csaj így a csaj úgy. Félek, hogy én csak 2. vagyok és mindig az is leszek. Szerintetek?

2012. jún. 4. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
korán jöttetek össze, sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez a kapcsolat így nem fog működni.
2012. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a találkákat sem tőle tudom csak már egy párszor lebukott, hogy vele van:S:S:S
2012. jún. 4. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
ha jól értem, 3 hónapja szakítottak, és ti 2 hónapja vagytok együtt. magyarul szakítás után 1 hónappal már barátnője van... nekem úgy tűnik, hogy veled csak felejteni akar. ha ilyet mondana nekem valaki, hogy örök szerelem lenne, és hordja az ékszereket, stb, kirúgnám a fenébe. hiszen nyilvánvaló, hogy 2. lennék csak. ha nincs ló, jó a szamár is.
2012. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Később csak egyre fokozódna ez, és biztos egyre jobban fájna. Ne téged akarjon kihasználni a srác, hogy a másikat feledje. Valakinek te leszel az igazi, és nem csak egy második.
2012. jún. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem beszéljétek meg, ha csak 2. vagy akkor kiderül de valószínű hogy nem az leszel!

És mit azt már írták nagyon korán jöttetek össze, nem csodálom hogy félsz ez miatt!

2012. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!