Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Symiciát szedek és megnőtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciát szedek és megnőtt a mellem, viszont váltanom kell, ha abbahagyom újra kicsi lesz?

Figyelt kérdés
sajnos a libidóm megszűnt:( így gondolkozok,hogy leváltsam-e, csak félek, mert előtte nagyon kicsi mellem volt, de mióta szedtem dupla akkora lett, mi lesz ha abbahagyom és másikra váltok?Tapasztalatok?
2012. jún. 4. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Döntsd el. Nagy mellek, vagy vágy a szexre?

Hiába vannak nagy melleid, ha nem akarsz velük kezdeni semmit.

2012. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ismerősömnek megnőtt a melle a tabitól, aztán abbahagyta, és megereszkedett a melle. mert ugye a bőr, ami megnyúlt, nem fog eltűnni, csak a zsír tűnt el alóla. azóta tök gátlásos a lógó mellei miatt.
2012. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert végül is a nagy mell sokkal fontosabb ám, mint hogy szexelj...

A pasid biztosan azért fog kidobni, mert nem elég nagy a melled, nem azért, mert nem fekszel le vele...

Igen, van esély rá, hogy összemegy.

De elég buta vagy, ha emiatt nem váltod le.

2012. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%
nekem gyönyörű lett a bőröm és legalább 2x akkora a mellem, de a libidóm nekem is megszűnt. 1 hónapra abbahagytam, és a mellem "visszatért" a normál állapotába. szerintem hagyd abba a symiciát, vagy válts másra. inkább legyen normális kapcsolatod kisebb mellekkel, mint hogy magadra maradj nagy csöcsökkel :)
2012. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!