Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az természetes, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes, hogy néha (nem mindig) hányingerem van a "lenti" szagoktól?

Figyelt kérdés

értem ezalatt azt,hogy néha mikor orál van,akkor egyszerűen érzem,hogy mind a párom mind a saját illatomtól/szogamtól rosszul vagyok...


19/L


2009. júl. 2. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A természetes az lenne, ha felizgatna.


A.) Higéniai / egészségügyi problémátok van

B.) Pszichológiai probléma van az undorod mögött.

2009. júl. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem természetes,vmi oka van annak hogy undorodsz,vagyis hányingered van.
2009. júl. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis nem természetes. Kicsit másképp vagy programozva mint a többiek, de ez nem baj. Nem azt írta, hogy undorodik az egésztől, hanem hogy néha nem esik jól.

Szerintem valahogy óvatosan beszélgess erről a pároddal, és kitaláltok valamit. Egyszerűen csak ne folytassátok, hagyjátok abba és bújjatok össze. A végére lehet, hogy kedvet kapsz hozzá, mert az émelygés elmúlik attól, hogy a barátod szorosan magához ölelt és az ő illatával telik meg a fejed.

2009. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
higiéniai lehet leginkább. A gumiszagát nem bírom illetve azt amikor szex után bemegyek a szobába és szexszagot érzek
2009. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lehet természetes, de az sztem azt jelenti, h nem illetek össze fizikailag/kémiailag. ettől függetlenül még kívánhatod meg minden, de lehet ez egy jel arra, h hosszútávon talán nem ő a legmegfelelőbb partner. elvileg a párod természetes illata mindenképp vonzó. szóval ha nem higiéniai hiányosságok állnak a dolog mögött, akkor talán ez lehet a baj. (tapasztalatból írtam:)
2009. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó,de mondom,hogy ilyenkor(2szer fordult elő 5 hónap alatt) nem csak az övétől vagyok rosszul.
2009. júl. 2. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!