Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzékeny a makkom, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékeny a makkom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és elég érzékeny a makkom, voltam urológusnál, és azt mondta, hogy kamillázzam, és ha 10 nap után nem javul menjek bőrgyógyászhoz. Valahol olvastam, hogy fogdossam, hogy megszokja az ingereket, de az orvos azt mondta, hogy már meg kellett volna szoknia. Ha van valami tapasztalatok, hogy javult, vagy elmúlt írjátok le légyszíves.

2012. jún. 5. 11:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
urológusom azt mondta, hogy nagyon nem látott még ilyet, és mondta hogy a lidocain spray átmenetileg segíthet, de hosszútávon nem.
2012. jún. 5. 11:43
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy érzékeny? Mindenkié érzékeny, főleg amikor még keveset használod. Nem is érne semmit, ha nem volna érzékeny.
2012. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pl ha szárazon hozzáérek rettentően fáj, de ha picit nedvesebb akkor annyira nem, csak amikor végighúzom rajta az ujjam, pl. ha hátrahúzom a fitymát, és úgy teszem be a gatyámba annyira fáj, hogy megőrülök
2012. jún. 5. 11:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor tartsd mindig nedvesen a boát!
2012. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ne úgy tedd be a gatyádba...

Egyébként gondolj bele milyen az, ha valakinek felnőttként van körülmetélése. Ő nem választhat utána, hogy hogyan teszi be a gatyájába. Előbb utóbb azonban megszokja.

2012. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
lehet én is előbb utóbb megszoknám, de félek, hogy szex közbe így elég kellemetlen lesz
2012. jún. 5. 12:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha külső elváltozás nincs rajta akkor szerintem semmi gond. Voltál már lánnyal? Működik rendesen?
2012. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nincs külső elváltozás. nem voltam még lánnyal, mert kicsit félek, hogy akadályozni fog. kiskoromba 3szor rántotta le nekem az orvos a fitymát, mert letapadt, ez miatt is lehet ?
2012. jún. 5. 12:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Nahjo. 1: minden nap fürdésnél mossad meg a péniszed,tüsfürdövel vagy sampommal utána RENDESEN öblítsd le majd töröld meg. Nem értem ezeket a fitalatokat akik nem tartják tisztán a p*cs*ket.. nekem akkor szokott érzékeny lenni ha már 4x kivertem vagy ilyesmi..
2012. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
megmosom minden nap rendesen..
2012. jún. 5. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!