Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Télleg minden lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télleg minden lánynak van anyajegy a melle valamelyik részén?

Figyelt kérdés

Láttam már olyan csajt is akinek egészen fekete,kiálló és egy szőrszáll van benne.Ez szerintetek is gusztustalan?Nekem is van egy kis világos a mellem alatt,az érdekelne,hogy hogyan lehetne eltüntetni...

L/18



2012. jún. 5. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik mellbimbómon van egy elég sötét folt. Engem nagyon zavar :( Én sem tudom hogy lehetne eltüntetni.
2012. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az enyémen speciel nincs anyajegy.


"Ez szerintetek is gusztustalan?"

Nem. Nem gusztustalan. Aki képtelen az embert a maga szépségében elfogadni, az egy eléggé korlátolt ember. Aki pedig korlátok között él, soha nem tudja meg mi a "szabadság". De az igaz, hogy vannak emberek akik egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a szabadságukkal. Nekik jobb ,ha maradnak a korlátaik között.


Hogy hogy tudod eltüntetni? Konzultálj egy bőrgyógyásszal.


22/L

2012. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hidd el belefér, még lehet direkt szexi is :P Egyedi.


18/f

2012. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy anyajegyem a mellemen, de én imádom és a barátom is :)
2012. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Az egyik mellbimbómon egy kis barna. Én nem tartom gusztustalannak. És a barátom sem.
2012. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kicsi is, világos is, alatta is van... minek akarod eltüntetni? Mesélek valamit, és akkor szerintem egy életre rájössz, hogy apró szépészeti dolgokkal nem érdemes kés alá feküdni.


Kedves orvos barátom mesélte, hogy bement hozzájuk egy nagyon tipikus cicababa, hogy van egy apró, két centis, nagyon halvány visszér a lábán hátul, operálják meg, mert szerinte csúnya. Mondták neki, hogy orvosilag nem indokolt, de ő erősködött, és jobb híján megműtötték (valakinek az ismerőse...) Nem véletlen nem operálnak feleslegesen a dokik, néha komplikáció léphet fel az altatásnál, ilyenkor esetleg jobban oda kell lépni. Lényeg a lényeg, az anesztesek kiverték a csaj két első fogát. Mondjuk a kétcentis visszér már nem látszik a lábacskáján...


Nekem is van egyébként anyajegy a mellemen, a felső részén, és én imádom, nem válnék meg tőle, csak ha nagyon muszáj, orvosilag indokolt.


24/N

2012. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a két mellem között van:D Megesik az ilyen. Én tartom gusztustalannak.
2012. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nekem 3 anyajegyem van a jobb mellemen, és öt körülötte. Hihetetlen módon zavart, de féltem leszedetni. Kamasz koromban azt hittem, undorodni fognak ettől a férfiak. A páromat egyáltalán nem zavarja(ahogy az exbarátom sem undorodott tőle.)

Ha el akarod tüntetni, keress egy jó bőrgyógyászt.

Magamból kiindulva csak: ha görcsösen azon voltam, hogy megváltoztassak valamit magamon, nem egészségügyi okokból - külsőségek miatt-, és sikerült, utána találtam új hibát, amit el akartam tüntetni. Most úgy vagyok, hogy értem, hogy mit is jelent elfogadni magam, és így a "hibáim" is eltűntek, sebész nélkül.

2012. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy picike a balon, de nem hiszem, hogy minden lánynak lenne.

Az meg, hogy hogy néz ki az anyajegye valakinek, végképp nem tehet róla...

2012. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van kicsi anyajegy, nem tartom gusztustalannak, mert elég pici.
2012. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!