Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Nem húzom fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nem húzom fel a nadrágot a tüdőmig (sőt. ) de mégis eléggé látszik nadrágon át, hogy mim van. Ti mit gondoltok erről vagy ha megláttok valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Szemből is feltűnő, de oldalról a leginkább. Nem direkt ilyen cuccokat hordok mint azt leírtam fenn. Ez vonzó vagy taszító inkább?

Érdekelne, hogy mi járna a fejetekben ha mondjuk egy tömegközlekedésen utaznánk. :)



2012. jún. 5. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Én speciel az, hogy vagy merevedése vagy, vagy hogy jó sok barlangos testtel áldotta meg az ég.


És kb, itt kifújt minden gondolatom a téma iránt.

2012. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmi különös, megállapítom, hogy kicsit átlátszik. Aztán nem foglalkozom vele többet.
2012. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy nagy a farka vagy kitömte a gatyót. :D
2012. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kitömte?:DDD érdekes gondolatok:)
2012. jún. 5. 18:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygok egyet és megállapítom h biztos nem kicsi, amúgy nem érdekel, nem ez az elsődleges elfoglaltságom h pasik péniszéről gondolkozzak.
2012. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Ugyan mutass már egy képet. Hát hordj lazább gatyát, és akkor nem látszik...

Egyébként attól függ, mennyire látszik, milyen gatya van az illetőn. Lehet, hogy nem jut eszembe semmi, lehet, hogy idétlennek tartom.

2012. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
biztosan ezt fogom fényképezgetni ismeretleneknek :'D szerintem került már mindenki ilyen szituációba és a vélemények érdekelnek. aki nem vagy el sem tudja képzelni az nem szól hozzá..
2012. jún. 5. 18:28
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező: teljesen átérzem amit írsz... ugyanígy vagyok. Engem is érdekelnének a válaszok!
2012. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
héjjjj... énis így vagyok...egyszer végigmentem így a városunk sétálóutcáján...és a szemből jövő nők nagy része csak bámult rám:)de az 50 éves mamik isxD(úgy éreztem magam mint Zohan)(kajakra mondom ez olyan mintha egy nőnek nagy melle van)
2012. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
inkább a lányok hozzászólásai érdekelnek..:)
2012. jún. 5. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!