Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves nőnek ajándékötletek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nőnek ajándékötletek. SOS?

Figyelt kérdés
Valami apró ajándék ötlete kellene, puszta figyelmességből, mégiscsak születésnap. Amíg a barátnőm volt nem volt gond az ajándékozás. De így hogy volt csajszi, teljesen más a szitu, ráadásul évek után bukkant fel újra a héten és most lesz a szülinapja, totál tanácstalan vagyok :S
2012. jún. 5. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
elég egy csokor virág meg egy csoki
2012. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cashy1987 ***** válasza:
az gáz ha nem tudod mit vegyél neki sztem amugy az első komment kipipáva
2012. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"az a gáz", hogy hirtelen lett egy pillanatokon belül jubiláló ismerősöm. Én már mindig hetekkel, hónapokkal előbb tudom, hogy mivel lepem meg az ünnepeltet, most meg alig van időm. Ráadásul vannak még nem publikus extrém szálak is a történetben, amik zavarják az agyhullámaimat:)
2012. jún. 5. 23:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelentem már meg is oldottam. Ugyanis ma van, és volt 1 órám még lefekvés előtt kitalálni hogy mivel lepem meg ma. Nagyon ötletes lett, egyedi és k* jó! :D
2012. jún. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!