Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crazyke kérdése:

Van egy srác akivel testi barátok vagyunk es totálisan bezavart! Meg kérdezte mit érzek iránta! Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

lényege az hogy ő nem érzelgős típus de akkor miért kérdezz ilyreneket!!! vissza kérdeztem erre ő csak kiváncsi volt mert észre vette hogy ragaszkodom hozzá!! tény és való nagyon kedvelem de érzelem még nincs !! minden este dumálunk telon ha nem veszem fel kérdi mit csináltam !!

Szerintetek ezt mire véljem!


2012. jún. 6. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
testi barat. no ennel en leragadtam :D en a testi baratsagot sok sok szexel tudnam elkepzelni :P
2012. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Testi barát = barát-zóna vagy szexzóna?
2012. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.
2012. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát a tesi barátság csak a szexet jelentheti :D hűű bele is gondoltam ;)


hát ha nem érzelmes típus, de ezt kérdezi, akkor annak valami alapja van...

beszéljétek meg.

hány évesek vagytok?

2012. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy testi barát?

Csak szex és semmi több?

2012. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy a szex intim dolog. A pasik tudják érzelmek nélkül felfogni.. egy ideig. Ha 82edszerre döngetsz meg valakit, az bizony már kapcsolat. És a nőknél meg hatványozottan igaz ez.


Szóval ne csodálkozz.


És ha benned semmilyen érzelem nincsen, akkor bizony te vagy a szociopata. Nem bántásból mondom, de igenis illik érzelmeket táplálni egy hosszútávú szexpartner iránt is.

2012. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a testi barát címszó alatt azt értem hogy igen sex és semmi más kapcsolat
2012. jún. 6. 14:40
 8/11 A kérdező kommentje:

4-dik : én vagyok 22 ő pedig 20 :)

5: Kálmán igen sex van köztünk:)

6:) tetszett a válaszod főleg a szociopata :D nem vagyok az nem azt mondom nem érzek semmit de inkább takarom ezt az érzést mert nem éppen jo dolog ha koppan az ember majd elő hozzom magambol vagyis kimutatom ha ott lesz az ideje

2012. jún. 6. 14:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Lényegébe engem az érdekelne hogy honnan tom hogy érez valamit is irántam???meg ha ő nem érzelgős akkor miéert nem bírja ki hogy legalább egy napig ne beszéljünk?? :))
2012. jún. 6. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
megválaszoltad a kérdésed máris :)
2012. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!