Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok erotikus történetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok erotikus történeteket? Szex ne legyen benne, ha lehet akkor pisilés legyen benne. Ja, és lány legyen a főszereplő!

Figyelt kérdés
Bunkó kommenteket mellőzd! ;)

2012. jún. 6. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Judit, mivel meg volt fázva, rengeteg teát ivott. Egyre jobban kínozta a vizelési inger, így tehát kiment a mosdóba. Ott a pisiléstől hihetetlenül megkönnyebbült.

Ez tetszett?

2012. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer volt, hol nem volt egy kislány. Mikor épp ezt a történetet meséltem neki, már itt, az elején behugyozott. Ebből az okból KIFOLYÓLAG itt van vége a mesémnek.
2012. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha erre gerjedsz lessél meg egy csajt ahogyan pisil.

Még azt mondja, bunkó kommenteket mellőzd :DD

Maga a kérdés bunkóság haver!!

2012. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok. Miért csak 32%-os a válaszom????!!!!!????? Minden kérdésben szereplő igényt kielégített! Még Judit is volt benne! Nemár!
2012. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer volt hol nem volt.

Megismerkedtél egy bomba nővel a Westendben,

Jót smároltatok a tetőkertben.


Épp kifelé mentetek kézenfogva,

Mikor egy hajléktalan épp a merdzsód kerekét hugyozta.

2012. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Tisztes honoráriumért bármit.
2012. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BlackSword ***** válasza:
71%
a google.hu a barátod...
2012. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
én egyszer régen(még kislány voltam és egy hegyen nyaraltunk) leguggoltam pisilni a bokorba és meglátott egy kisfiú, elég erotikus nem?
2012. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer régen Éva ment az erdőben és közben pisilt, belepisilt a nadrágjába, csupa meleg sárga folyadék vette körül punciját. Imádta, némi pisit egy pohárba gyűjtött és kiitta a nedű minden egyes cseppjét. Hazaért és az anyukájára pisilt, aki ezt megdícsérte. Imádta ő is a pisikét.
2012. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer egy csajjal a marosban fürödtünk. Ö az őlemben ült és ugy smaciztunk. Én megremegtem egy kicsit. Azt kérdezte fázol? Mondom egy kicsit. És most? Most jó meleg!
2012. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!