Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Már régóta szemezünk egy sráccal. mindig tök aranyos volt, mindig ott mászkált ahol én és nézett, mosolygott. de mostanába fura, olyan mintha rajtam nevetne, és nem értem miért. aki tud valami indokot, irjon, előre is köszi az értelme válaszokat.
2012. jún. 6. 21:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem sokat. sőt csak neten. ezt csináltam, mondtam magamnak hogy utálom, de egy két napig ment, de utánna megint csinálta a hülyeségeit, és tök aranyos volt, és nem ment.
2012. jún. 6. 21:47
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos ilyen. És nyári szünetben fogod látni?
2012. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem tudom lehet. de azt mondják, ha meg ujra meglátom akkor vissza jön az érzés.
2012. jún. 6. 21:51
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor csak egy választás van, másik fiú.
2012. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem tudok szeretni senkit, már probáltam és nem megy, csak ő kell. :S
2012. jún. 6. 22:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor csak Ő kell, akkor ne felejtsd el, harcolj érte.
2012. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem irnál privátot? vagy én irhatok?
2012. jún. 6. 22:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!