Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon idegesít ez a csaj....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít ez a csaj. Mit tegyek? :'/

Figyelt kérdés

Van 1 lány az iskolában, asszem 9-es lehet és többször mikor elment mellettem megakart fogni, volt mikor a pasija is vele volt, mikor mentem érettségizni és a ruhámat igazítottam, oda jött és megkérdezte, mit csinálok, úgy mintha már 1000 éve ismerne, pedig csak párszor láttam eddig. Eléggé idegesít. :( Miért csinálja ezt? Hogyan tudnám ,,levakarni" magamról?


17/F



2012. jún. 7. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sunázd meg!
2012. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy menjen az épület másik oldalához és nézze meg, hogy ott vagy-e. Ebből érteni fog.
2012. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele. szard le
2012. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szúrd meg.
2012. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire csutkap*cs. Hát mondd meg neki, hogy takarodjon és kész. Ennyire nehéz?
2012. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Érettségizni? Akkor jövőre már nem egy iskolába jártok. Soha többé nem látod. Ne foglalkozz vele, vagy élj az alkalommal és d*** meg.
2012. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De, mert ez előre hozott érettségi volt...
2012. jún. 7. 20:14
 8/15 anonim ***** válasza:
nyúlj bele a bugyijába!
2012. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azt nem merem megtenni, mert félek, hogy leharapja vmi ott az ujjamat.


Viccet félre téve, nem tetszik a lány, mert az ilyen természetűek undorítóak, azt szeretném, hogy kopjon le.

2012. jún. 7. 20:54
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor meg nézd levegőnek, tuti siker! vagy előtte nyúlj bele egy másik csaj bugyijába.
2012. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!