Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenkezem emiatt. Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenkezem emiatt. Vagy nem kellene?

Figyelt kérdés

Húsos a puncim.


Nem az a nagyon lelógós, de van rajta bőr (a kisajkaimon). Normál állapotban is bőrösnek tűnik, de ha széthúzom a nagyajkaimat, olyan látvány tárul a szerencsés (szerencsétlen) pasi elé, mintha szétb@szták volna a puncim.


Még szűz vagyok, de rettentő gátlásos vagyok, hogy a puncim egy "húsos saláta"....



2012. jún. 7. 20:55
1 2
 1/12 DiMalto ***** válasza:
:) hát van aki azt szereti...... :)
2012. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem problem, az ilyenből lehet remekül lefetyelni!


25/F

2012. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen és akinek ez nem tetszik, az kinyalhat. :-D
2012. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyelek meg! Egyelek meg? :Đ
2012. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
nagyobb bajod ne legyen! nincs azzal semmi gond. ha küldesz képet akkor véleményezem, oké ;)
2012. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akk már nekem is küljed el :D
2012. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezzel nincsen semmi gond, fogadd el magad ahogy vagy és akkor jobban elfog majd fogadni az is akivel elősször együtt leszel. Ha már ott tartotok akkor úgyse fog ez gondot okozni, ne aggódj! :)

24/f

2012. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nekem is ilyen, és semmi baj nincs vele, barátom se szólt semmit, ugyanúgy szeret:D hidd el a fiuk minden fajtát szeretik, az aki aztmondja hogy azért ilyen mert szétvagy baszva ugymond az tudatlan..
2012. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ne aggódj. nekem is ilyesmi, és sose volt belőle gond, sőt. egyszer amikor összejöttem egy fiúval, akkor úgy az első héten már volt ez-az. ugye benyúlt a bugyimba, és izgatott. erre aztmondja: azta. ilyen puncit se "láttam" még. mondom neki: nem tetszik? erre ő: szerinted ha nem tetszene, még a bugyidban lenne a kezem? :D

szóval van akinek kifejezetten ezek tetszenek. a mostani barátomnak sincs vele semmi baja, nagyon szereti nyalogatni is :)

2012. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
inkább legyen húsos, mint gombás :D
2012. jún. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!