Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre, hogy egy férfi közeledni próbál, udvarol nekem?

Figyelt kérdés

Hogyan szokott egy férfi megközelíteni egy nőt, ha tetszik neki?


Kérem szépen az unatkozókat, a hülye válaszoktól kíméljenek, a normális válaszokat pedig előre is köszönöm!


2012. jún. 8. 11:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképpen más ahogy közeledik egy ember, ez függ az ő jellemvonásaitól. De hogyha bókol neked, kedveseket ír, vagy mond az mindenképpen jó jel. Ezek általában elég észrevehető jelek. Hány éves vagy? Hogyha nem titok.
2012. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én konkrétan nem szavakra vagyok kíváncsi, mert azt sokan nem mondják ki, vagy nem is merik.


Jelekre!


18 vagyok.

2012. jún. 8. 11:19
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legfeltűnőbb, hogy igen gyakran rajtad tartja a szemét.

Nem meglepő, ha próbál úgy ügyködni, hogy a közeledben legyen...

Esetleg rád mosolyog, ha elkapjátok egymás pillantását.

2012. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy mindenki az a fajta, hogy azt mondja, de csinos vagy, de szép vagy. Ezt kevesen teszik, amikor közeledni akarnak, szerintem.


A többség nem sunyi módon próbálkozik?

2012. jún. 8. 11:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a szemébe próbálok nézni és ha látom ,hogy ő is ezt teszi akkor az jót jelent

20F

2012. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

És esetleg van olyan jel, ami 100%-ig egyértelmű?


Egy kedves mosoly, egy pillantás könnyen félreérthető, főleg ha az adott srác alapból közvetlen jellem. Nem?

2012. jún. 8. 11:28
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát emiatt ne aggódj szerintem észre fogod venni ha valaki igazán közeledni akar feléd, megszólít érdeklődik utánad szemez veled, hogyha egy férfi eljut odáig hogy érdeklődni akar, azt általában láthatóan teszi. Az első voltam.
2012. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Az egyik legfeltűnőbb, hogy igen gyakran rajtad tartja a szemét.

Nem meglepő, ha próbál úgy ügyködni, hogy a közeledben legyen...

Esetleg rád mosolyog, ha elkapjátok egymás pillantását."


És szerintetek férfi szemmel egy ilyen esetre mi a megfelelő reakció, hogy értse, szabad az út? Egyértelmű, hogy az ember visszamosolyog, de ez nem sok.

2012. jún. 8. 11:30
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű jel ha keresi a társaságod. Nem feltétlen beszélgetést kezdeményez, de valahogy a véletlennél gyakrabban jeleni meg ott ahol te vagy.

Ha mégis egy társaságban vagytok és beszélgettek, akkor mindegy, hogy ki beszél de a testével (Szinte) mindig feléd fordul. Hiába általában mindenkihez beszél, de rád néz.

"Véletlenül" megérint. Könyököt, válladat..


S hogyan jelezz neki: ugyanígy. Érintsd meg. Nézz a szemébe. Beszélj hozzá. Mosolyogj rá. Kérj tőle tanácsot - bármiről. Akár olyanról is, amit már te is tudsz, de "kíváncsi" vagy. Tehát ez olyan mintha olyan feladatot adnál neki, amivel veled foglalkozik. Ha nem teszi, akkor még sem érdekled. S ezekkel még csak el sem árulod magad, s kiderül minden.

2012. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan teszi? Pont ez az, mert van valaki a közelemben egy ideje és nem tudom, hogy ő most közeledik vagy mi van?
2012. jún. 8. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!