Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy pasi 30 éves, jóképű, szerintem a legtöbb lány oda van érte, ő mégis hosszú ideje egyedülálló?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 22:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és biztos nem meleg
2009. júl. 2. 22:04
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem találta még meg azt a csajt akivel lenni akar, és most talán keresgél, vagy szakitott egy nagy szerelmével és nincs tul rajta.., vagy most kiéli magát még bulizik meg ilyesmi....

Amugy nem gáz sok ilyen pasi van még.

2009. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
én nekem még nem volt barátnőm sajnos 17/f vagyok és énsem vagyok meleg de valahogy nem érzek késztetést arra hogy legyen talán így ő is nyugodtabb egy kicsit vagy esetleg sok a dolga én ha magamról veszek példát háát... nem is tudom valahogy nem annyira hiányzik de lehet hogy én vagyok a hibás.szerintem ő is ezt érezheti (bocs hogy magamról is írtam de nemtudtam jobban kifejteni) mellesleg nem akarok nagyképűsködni de sokan mondták hogy jó képű vagyok...fene tudja):
2009. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Biztos már páran pofára ejtették,és inkább egyedül van,mint hogy újabb csalódást vállaljon.
2009. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

1. Képtelen magát lekötni, agglegénytípus

2. Nagyot csalódott és nem kell neki komoly kapcsolat

2009. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyképű és nincs stílusa. Félénk. Kicsi a farka. Kicsit meleg. Hülye. Ezeket gondolom.
2009. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
sztem a 30asok már jobban megválogatják h kivel jönnek össze. nagyon élettapasztalatuk van, és konkrétabban tudják h milyen lányra van szükségük. és így nehezebb is megtalálni azt, aki kell neki. sztem ezért.
2009. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen ismerösöm!

Full jol nézki, 30lesz és már rég ota nincs komoly barátnöje! Pedig elhiheted,hogy egy csomo lány oda van érte!

Ö nála az van hogy kb 4éve volt egy nagyon nagy csalódása (menyasszonya volt már) na és azota csak szorakozik és nem is akar semmi komolyat!

Mondta is hogy ö akkor nagyot csalodott a csajokba és senkiben nemtud megbizni!

Tuti hogy a te "ismiddel" is ez van! Ez 100%! :)

2009. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szoktad nézni a Két pasi meg egy kicsi című filmet? Charlie Sheen (nem tudom hogy hívják a filmben) igazi példa erre. Minek neki lekötni magát, mikor ennyi lánnyal lehet?
2010. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Munkamániás. Nagyot csalódott v.kiben. Nagyon zárkózott típus. A szülei erőltetik, hogy családja legyen, de ő úgy gondolja, ráér még, és mindent meg is tesz azért, hogy az "időt húzza". Megrögzött agglegény, aki meg van győződve arról, hogy majd társkeresőn párja lesz, de még nem jött rá, hogy ha a valóságban nem nyílik meg egy hús-vér személynek, akkor egy nem látható, nicknév mögött lévő valakinek még úgy sem fog tudni megnyílni.

Vagy válogatós, és annyira magasra teszi a lécet, hogy már egy icipici, elképzelésétől eltérő nő, de amúgy jó lenne, sem éri el ezt a lecet.

2010. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!