Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Gyönyörű!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Gyönyörű!

Figyelt kérdés

Találtam egy lányt facebookb-n, gyönyörű, ráírtam, hogy meg szeretném megismerni és hogy ha van neki adja meg a messengerét de nem ír vissza semmit. :S

Néhány haverom ismerik, kérjem meg, hogy mutassanak be neki? Nem olyan jó haverok és biztos ők is konkruálnak érte. Jelenleg nincs barátja és azt is tudom melyk iskolába jár. Talán minden napp 1-4 ig várjak a suli előtt hátha?


Mit csináljak, megbolondulok érte pedig csak a képei alapján ismerem, ismerősnek jelöltem, visszajelölt, de nem válaszolt semmit már 2 hete :S

17/f



2012. jún. 8. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha nem válaszolt, az azt jelenti, hogy nem igazán érdekled...
2012. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy nem jössz be neki. valószínűleg azért nem válaszolt, mert nem ismer. ha már visszajelölt, az jó, szóval szerintem kérd meg a haverjaidat, mutassanak be neki.
2012. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy linkek kérek privátba...

Ki az a lány?

2012. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul nem őt akarod, hanem a külsejét
2012. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha ennyire kell akkor próbálkozz tovább és tízszer többet! Mást nem tehetsz!
2012. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok tudják magukról, hogy kb. 1000 gyökér nyáladzik a külseje miatt utána. Szóval a belső jellemét kell dícsérned majd, ha végre eljutsz a beszélgető viszonyba, de nem lesz könnyű, mert az ilyenek akarja minden srác.


Sok sikert!

2012. jún. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő gyönyörű. És te? Ha csúnya vagy persze hogy nem érdekled! Vagy lehet hogy azóta nem volt facebookon.
2012. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A normális lányok nem szeretnek facebookon ismerkedni. Hívd el valahová (egy forgalmas helyre, pl. fagyizó). Ha válaszol, elmentek, ha nem, akkor ez van.

És még valami. Facebookon azok a lányok szeretnek csak ismerkedni, akik vagy minden áron pasit szeretnének, vagy a valóságban félénkebbek.

2012. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én eddig 3 lányt láttam életemben aki mondjuk megbabonázott a szépségével, az egyiket ismertem, nagyon sötét volt, még mindig az...

találj módot rá h megismerhesd, aztán ha nem akar találkozni, akkor úgyis tökmindegy, meg majd megtanulod azt hogy a szépségbe szerelmesnek lenni végül is a legtermészetesebb dolog, de nem kézzel fogható, amúgy ha nagy mestere lennél a csajozásnak akkor nem ide írnál. szóval hagyd, aztán lehet egyszer véletlenül összefutsz vele, erőltetni nem szabad, ez van a művészettel, egy képhez csak akkor nyúlj hozzá, ha tudod mit teszel. jah és figyelj a helyesírásra mert az elején még számít, főleg úgy, hogy a facebook és a gyik ki is javít:).....

2012. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hol írtam rosszul bármit is? Korrigálj kérlek.
2012. jún. 9. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!