Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tetszek egy fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, átlagos testalkatú.Eléggé életvidám és naagyon mosolygós. Nagyon tetszik a sulinkból egy srác, ő 17 éves. Szerintetek, mit tegyek, hogy kicsit jobban megismerjük egymást? Szerintetek lenne esélyem nála?

#fiú #szerelem #iskola #hogyan tetszem neki?
2012. jún. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Kummantsd le a suli wc-jében. Az erősen kimeríti a jobban megismerés fogalmát.
2012. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy még várj, mert fölös meg stb.

De szerintem hintsd el a haverjainak, hogy bejön neked, onnan meg ő fog lépni, ha akar valamit.

2012. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

A tinipunci mindig finom, úgyhogy lehet esélyed, ha a srác nem ad a fújolókra, vagy amúgy szemét és meg akar csak dugni.

Egy 14 évesnek lehet szép nőies teste. Ha ezt kirakod megszólnak. Csak menj oda és mondd meg neki hogy tetszik és akarsz vele járni. De lehet hogy majd meg is akar dugni, mint ahogy minden egészséges fiú meg akar ha jól nézel ki. :)

2012. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
szerintem most ne zavard amíg tart az EB
2012. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is nézem az Eb-t :DD
2012. jún. 9. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!