Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalak. Tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem tudtok olyan társkereső oldalt ajánlani, ahol nem csak szex-et kereső idióta férfiak vannak?
2012. jún. 8. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb keresön olyanok vannak de türelmesnek kell lenni és lesz olyan is aki tényleg ismerkedne
2012. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én fentvagyok páron, és ha írok valakinek, mi az első kérdés?

-te is csak megdugni akarsz? és még csak nem is top1eknek írok.

én bevallom helyes gyereknek tartom magam, de nincs önbizalmam, de nem társkeresés céljából írok akárkinek, csak barátkozni, de így is azt hiszik basni akarok csak :S pedig még csak 1x bastam.

2012. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

merre laksz én ismerkednék veled


25f

2012. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja és aki ilyen kérdez egyből viszlát, nekem ilyenek nem kellenek. inkább maradok tapasztalatlan, minthogy holmi ribancokat csináljak meg 1x. nem az én világom ez. én meg normális lányt nem találok na? mindenhol csak a kis vinnyogó, csipogó, kiskorúak verik a nyálukat. 20év alatt ritka az olyan aki nem szokott ríni. előző voltam.
2012. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor ebből az a tanulság, hogy valószínűleg se normális lány, se normális srác nincs a társkereső oldalakon. Legalábbis nekem még nem volt szerencsém.
2012. jún. 8. 22:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem se volt szerencsém
2012. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nos...3 jöhet szóba..ahol van esélyed: badoo, love.hu, csajok és pasik :) love is elmegy, badoon már sok magyar van és szintén elég jó, csp meg nagyon jó sztem :) remélem segítettem :)
2012. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Remélem bejön. ;)
2012. jún. 8. 22:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem kell feladni, én 6 évvel ezelőtt ott ismertem meg a párom, hamarosan házasodunk, baba, stb. :)

22/L

2012. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy.. Neked könnyű dolgod lesz ezeken az oldalakon csak bírd elolvasni azt a mennyiségű levelet amit kapni fogsz.
2012. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!