Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek szőrös a seggetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek szőrös a seggetek? És szoktátok szedni? A párotokat mennyire zavarja ha szőrös vagy nem csak ott, hanem amott is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:

mindenkinek szoros agyaskám.. nem nemtol fugg.. és igen megoldom, hogy ne legyen az..

22L

2012. jún. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képzeld, az ember is az emlősök közé tartozik (oké, nem vagyunk állatok, blablabla), amely rendszertani osztálynak jellemzője az egész testet beborító szőrzet.
2012. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vágjátok meg magatokat ott lent miközben szeditek le?

Valaki nem tudna egy olyan krémet ajánlani, ami kihullassa?

én már próbáltam kitépni is, de úgy idegesít!

2012. jún. 9. 00:40
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
miért akarod letagadni hogy a majmokból fejlődtünk ki???
2012. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon olyan.Undorító.De nem tudom hogy/mivel szedjem le.
2012. jún. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képet, vagy nem hiszem el!
2012. jún. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. borotva? gyanta? (ez utóbbi persze kozmetikusnál)
2012. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szőrös, persze (na nem olyan durván, de a szőrtelen tinilányokra bukó hímneműek ezt már gusztustalannak találnák).

Le szoktam szedni többnyire, de páromat az se zavarja, ha meghagyom. Nem érdekli. Főleg azért nem, mert azt a lyukat nem használjuk, úgyhogy nagy szerepe nincs.

2012. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!