Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon bonyolult és hosszú történet lesz.

Tavaly megismerkedtem egy fiúval, szinte azonnal szimpatikusak lettünk egymásnak...nagyon hamar össze is jöttünk..életem nagy szerelmét találtam meg ekkor.

Minden szép és jó lett volna, ha nincs képben az ex...akivel 5 évig volt együtt, de ez alatt az 5 év alatt nagyon sokszor szakítottak és külön voltak hónapokig.

Kamaszon jöttek össze a volt barátom anno csak azért, mert így akarta felhívni magára egy másik lány figyelmét.. nem is szeretett vele lenni...meg amennyi mindent ártottak egymásnak...kölcsönösen, a fiú is a lánynak és a lány is a fiúnak...De valamiért mindig visszataláltak egymáshoz...A volt barátom a külön töltött idők alatt ismerkedett más lányokkal is, sőt járt is néhány lánnyal. Viszont a lány soha nem talált magának mást...nem egy szépség..és a természete is olyan furcsa..a saját ismerősei szerint is.

A lényeg, hogy amikor megismerkedtem ezzel a fiúval, akkor ő valami különlegest érzett...olyat mint semmi másnál.. sütött nekem, elkényeztetett, rengeteg figyelmet kaptam tőle.. először 4 hónapig voltunk együtt, de felbukkant az ex...és valamiért újra összejöttek... 1 hónapig nem is volt semmilyen kapcsolatom a fiúval..de aztán felkeresett...a lány kidobta, ugyanis eltervezte, hogy ő összejön mással.. a béka segge alól rángattam fel...támasza voltam mindenben, pedig elhagyott.. a vége az lett, hogy újra összejöttünk.. bolond voltam.. de szerelmes.. megint minden szép és jó volt...mindenki szeretett, a szülei az ismerősei örültek, hogy végre talált egy olyan lányt, mint én... a zuhany alatt, a kocsiban énekelgetett, nem volt frusztrált, mint annál a lánynál.. de két hónap után megint megváltozott minden...a kapcsolatunk alatt is folyamatosan írogatott a lány neki fb-n, hívogatta.. éjjel megvárta a buszmegállóban... :((

mégis miért történik mindez?

ennek 2-3 hónapja...néha-néha beszélgetünk, megkérdezi, hogy megy a tanulás, az érettségi érdeklődik felőlem...de most egy ideje kb. hetente 1x ír néhány sort...

Ennyi idő után kezdem magam túl tenni a dolgon, nem roskadtam össze, a jövőmre koncentrálok, de akárhogyan is alakultak a dolgok, a fiú nem ezt érdemli...


2012. jún. 9. 12:16
 1/7 anonim válasza:
43%
Bocs de akkor a végén is az ex el jött össze?
2012. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiú helyzete eléggé hasonlít a bátyáméra. (Azzal a kivétellel, hogy a szeretem-nem szeretem exe egy feltünően csinos, szép lány). Valahogy mindig visszataláltak egymáshoz és bár a környezetükben sokan úgy gondolják, hogy nem kéne együtt lenniük, mert nem lesznek boldogok egymással, ezt egyedül ők tudhatják.

A bátyám közben eléggé csapongó életet élt, de mostanra úgy tűnik, végleg ennél a lánynál marad, megállapodott (ez 15 évbe tellett).

Tehát azt tudom javasolni, felejtsd el a fiút, mert valószínűleg mindig is ezt a lányt fogja szeretni, hiába lehet, hogy téged is szeretett a maga módján és jól érezte magát veled. Sajnos van ilyen, tudom, hogy nem könnyű, de el kell fogadni.

2012. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt érdemli és buta ha visszamegy ahoz aki miatt szenved, és ráadásul ujra és ujra.Fel kell nőnie és tisztán kell látnia hogy mennyi időt elcseszett valakire aki meg sem érdemli, de amig ezt nem látja be és mindig visszarángatható addig esélytelen. Te megtettél mindent szerintem ezekután inkább felejtsd el és lépj tovább elhiszem hogy nehéz de szerintem ő még sokszor ismétli meg ezt a baklövést és te is ember vagy szerintem nem fogod birni hogy mindig oda vissza ugrál.. talán később változik a helyzete talán nem ezt nem lehet tudni szerintem ne bonyolodj bele jobban az ördögi körbe
2012. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, már kb. 12. alakalommal...
2012. jún. 9. 12:26
 5/7 A kérdező kommentje:

tanultam az esetből :)

nem fogok kiszeretni belőle, de nem jönnék vele össze soha többet, nem bíznék már benne, a szeretlek szót sem hinném el...

csak szar bele gondolni, hogy a gyenge jelleme miatt 3 ember szenved...

mindegy nagy a valószínűsége hogy szeptembertől egy egyetemre fogunk járni.. :/

2012. jún. 9. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Te sem vagy erős egyéniség, ha ennyiszer visszafogadtad, azért a határ az határ, nem vattacukor, hogy eltüntessük. Hu, amúgy dúrva lesz ez még az egyetemen, amikor találkoztok, én nem engednék má neki az tuti.
2012. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyszer fogadtam vissza :) 4 hónapig jártunk 1-1,5 hónapot külön voltunk és utána ismét 2-2,5 hónapot jártunk...

tisztában vagyok vele, hogy durva lesz az egyetemen.. de nem fogok engedni neki... amikor visszafogadtam, meg mondtam neki, hogy egy esélye van, ha eljátssza, akkor nincs tovább, és eljátszotta...

nem is célom összejönni vele, tényleg megtanultam, hogy én nem ezt érdemlem :)

2012. jún. 9. 13:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!