Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja nem vagyok az esete akkor az már bukott ügy?

Figyelt kérdés
igazából elég jó barátok lettünk de én többet szeretnék...

2012. jún. 9. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a szó szoros értelmében azt jelenti:(
2012. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen!!nem értessz magyarul.ha ilyeneken szenvedsz sose lezs csajod.....
2012. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
még ha az elejétől fogva meg is játszanád magad, h az legyél neki, akkor is csak a pillanatot tudod élvezni eredménye nem lesz
2012. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Párom és én eleinte csak barátok voltunk, azt mondta, hogy nem érdeklem mint nő... aztán amikor elkezdtek pasik legyeskedni körülöttem, rájött, hogy mégis. :)
2012. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem. Neten beleestem úgy valakibe, mint vak ló a szakadékba, nem volt az esetem, de most azon vagyok hogy találjak nála jobbat :D.
2012. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen,sajnos
2012. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:24:

Azért ne keverd a dolgot. Ő férfi. A férfiaknál ilyen "csak barát" témakör nincs. Ez csak egy női ostobaság.

Ha egy nő azt mondja, hogy nem, akkor az a világ életben nem marad.

Ha valakitől nem nedvesedik a bugyi, igazi férfi a szemében az illető soha nem lesz.

2012. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálam bukott 21L
2012. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az már bukott ügy.
2012. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dehogy bukott ügy.Kicsit jobban rá kell állni a témára és összejön.Szeretik csak kéretni magukat.
2012. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!