Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani hogy ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani hogy ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe belezúgtam . Ráhajtottam , de visszaútasitott . Azt mondta hogy 2évig belém volt esve . Most engedi hogy elhívjam valahova meg minden de járni nem akar . Vajon csak játszik velem ?
2012. jún. 10. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem az a baj,hogy nem így öltözködsz és nem ilyen autóval mész hozzá-

http://www.youtube.com/watch?v=XCPBsR6ZilM

és a habitusát is figyeld meg.

2012. jún. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát hogy így öltözzek arra várhat
2012. jún. 10. 02:48
 3/7 anonim ***** válasza:

de ez a menő.

és a fogpiszkáló is kell hozzá.

2012. jún. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Maradok a saját stílusomnál köszi
2012. jún. 10. 02:53
 5/7 anonim ***** válasza:
szerelmes volt beled de te nem voltal elerheto. most vedekezo allasban van! ismerkedne de meg akar gyozodni arrol hogy o is tetszik neked, nem akar megint vagyodni utannad majd seggre esni. ezert tartozkodik. az elso par randi utan (he erzi hogy kellesz neki) feloldodik elmeletileg.
2012. jún. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is így ugyanígy voltam, mint az a lány nálad... Tetszett egy fiú legalább 1 évig, aztán meg felkeltettem az érdeklődését és végül járni is akart velem, én azonban elutasítottam, mert valahogy meguntam őt és ahogy közelebbről megismertem egyre jobban kiábrándultam belőle. Lehet, hogy ez van nála is. De ne add fel! Van még remény! :)
2012. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem adom fel ! :) köszi !! :)
2012. jún. 11. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!