Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, Nők, Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Nők, Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Először találkoztam egy férfival, elég feltűnően végigmért lentről-felfelé (nem zavartatta magát), utána találkoztam vele még egyszer, akkor is ugyanez volt, plusz amikor beszélgettem vele (abszolút hivatalos ügyben) szinte le sem vette a szemét a dekoltázsomról...váltogatta a tekintetét az arcom és a dekoltázsom között (pedig még csak nagy mellem sincs:DDD) Nagyon jó pasi:-))

Szerintetek tetszem neki?????Úgy értem, ha kezdeményeznék, nem utasítana vissza?

Eddig is volt, hogy megnéztek, de ennyire még soha, ennyire feltűnően, és ráadásul többször is látott már, és ugyanez volt.

Ja, és mielőtt valaki írná, nem volt semmiféle kihívó ruha rajtam, csak simán csinos vagyok. Bocsi a "szerénységért", de ez van.:-)

A pasi 30 és 40 közötti, inkább a 40-hez közelít.

Vélemények???? Szerintetek meg tudom kaparintani?:-D

Inkább férfiak válaszoljanak, ha lehet, ők jobban tudják, hogy hogyan gondolkodik egy pasi:-), persze ettől

függetlenül nők válaszát is várom:-)



2012. jún. 11. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján 15-nek tippellek.
2012. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Férfiként amondó vagyok, hogy bejössz neki (legalábbis külsőleg elég nagy valószínűséggel). Az viszont már más kérdés, hogy mit akarhat. Neked kell eldöntened, hogy belemész-e esetleg egy egyéjszakás kalandba, bár ki tudja, ebből akár még bármi lehet. Viszont én a helyedben óvatosan bánnék a kezdeményezéssel, lehet, hogy azt gondolná, hogy könnyen kapható vagy.
2012. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első te bolond vagy. Szerinted 15 évesen egy 40 es pasi jönne be??És fordítva?? Te jó isten.
2012. jún. 11. 20:04
 4/15 anonim ***** válasza:
tényleg úgy írtad le ezt a történetet mint egy kislány aki épp most került ki a "szexpiacra"
2012. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jó, lehet nem elég felnőttesen fogalmaztam meg, csak megőrülök ezért a pasiért, és egy kis biztatást akartam, hogy ebből mi lehet még mások szerint...De azért köszi:-)

Szexpiacra?? Ez jó...Mindig tanul az ember.

2012. jún. 11. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:

felnőtt nő létedre nem tudod eldönteni hogy mit jelent?

akkor leírom: meg akar kettyinteni te butus

2012. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm az őszinteséged! Szerinted inkább várjam meg, míg ő kezdeményez? Vagy egyáltalán hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik nekem, amitől nem gondol könnyen kaphatónak, mert nem vagyok egyébként az.
2012. jún. 11. 20:14
 8/15 A kérdező kommentje:
Ennyi? Meg akar kettyinteni? El tudom dönteni, csak azt nem hogy csak szexet akar, vagy kapcsolatot, vagy mit??
2012. jún. 11. 20:15
 9/15 anonim ***** válasza:
idefigyelj Nincs jósgömböm úgyhogy ha valamit akarsz attól a férfitől akkor valahogy el kell kezdeni
2012. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Idefigyelek életem, de pont az a kérdés, hogy hogyan. Például a férfiak miből veszik a lapot, mi az amiből rájönnek, hogy tetszenek a másiknak, stb...
2012. jún. 11. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!