Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok/bi lányok! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/bi lányok! Hogyan hordjátok a gyűrűtöket?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy a gyűrű mint leszbikus jelzés a hüvelyk- vagy mutatóujjon viselve ismertebb-e, és melyik kézen viselve.

2012. jún. 12. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ööm, én a jobb mutató ujjamon szoktam hordani a gyűrűket, mert nagyok! Még senki sem nézett emiatt más nemi beállítottságúnak.
2012. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
láttam olyat aki a mutatóujján hordta a gyűrűt mert mutatós,nagy gyűrű volt. !! semmi köze nincs hogy meleg vagy-e vagy nem
2012. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hordom, balkézen, hüvelykujjon.
2012. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Szerintem a mutatóujjon nem jelent semmit, legalábbis nekem nem, de a bal hüvelykujjon szinte mindig egyértelmű.
2012. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Melon válasza:
100%
A bal hüvelykujj a válasz! :-)
2012. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
régen amikor tiltották az ilyen dolgokat hagyomány volt h aki a hüvelykujján hordja az leszbikus.ezmeg onnan alakult ki h aki a hüvelykuján horja az erős férfias jellem és az ilyen nők gyakrabban vonzodnak a saját nemükhöz
2012. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 13. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer hol a bal, hol a jobb hüvelykujjamon hordom, de ahogy elnézem az embereket csak nagyon kevesen tudják, hogy esetlegesen ezzel mit akarnak kifejezni, és a mai világban ez is két esélyű. Van aki a hüvelykujján hordja azt meglepődik ha leszbinek gondolom vagy esetleg biszexnek XD

De azért lányoknál ritkább a hüvelykujjon viselt gyűrű ezért nagy a százalékos aránya annak, hogy egy bi/leszbi áll melledet...

2012. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bal hüvelykujj abszolút ezt jelenti, aki meg ezzel nincsen tisztában, és hetero létére ott hordja, ne csodálkozzon, ha betalálják...ritkagyorsan szedje le onnét :DD

Én is ott hordom ^^ :DD

2012. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Én egyáltalán nem hordok a hüvelyujjamon gyűrűt, inkább a gyűrűsön hordom, meg a középsőn, de ha még veszek majd, akkor húzok egyet a bal hüvelykre is a trend kedvéért :D
2012. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!