Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire "gáz" buszsofőrö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire "gáz" buszsofőröket ismerni?

Figyelt kérdés

Már több embertől is hallottam, hogy ez milyen gáz, hogy minden buszsofőrt szinte ismer, utána jön a fokozás: nagyon jóban vannak, biztos szexuális kapcsolatuk is van...

Ennek mi az értelme? Ő is ember, társasági lény és ha már beszélgetsz egyel akkor 100%-ig le is feküdtél vele.



2012. jún. 13. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami retardáltak terjesztik. Hagyd figyelmen kívül.
2012. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

1. Legközelebb a Kultúra/Közösség témában nyiss ilyen jellegű kérdést.

2. Mert nekik nincs merszük megszólítani.

Én is ismerek jó pár buszsofőrt és előnyös is, mivel ha jóban vagy vele, akkor nem lesz olyan, hogy elmegy előtted a busz vagy hasonlók.

2012. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is retardaltak az illetök.

En is ismerek sok buszsofört. Nem gaz.

2012. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, a témakörért.

Rengeteget ismerek én is, csak irritál a sok ember, hogy batár csúnyán tudnak nézni az emberre. Én kérek elnézést komolyan. Régebb óta ismerem őket, kb annyit kellene csak tenni nekik is, oda megy és beszél nekik. Bár ilyet soha nem tettem, mert ők jönnek oda hozzám, menet közben meg ritkán beszélgetek velük, csak ha tényleg olyan nagyon közeli ismerős.

2012. jún. 13. 14:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet csak a féltékenység beszél belőlük :D
2012. jún. 13. 14:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ez roppant érdekes, mt én meg az ellenkezőjére tudok példát mondani. Él a szomszédunkban 2 nő. Egy 16 éves, meg a 32 éves anyja. Nagyon durva, amit csinálnak. A férjét agyba főbe csalja.

Ha jön a busz, kint állnak, integetnek a srácoknak. 2ről tudok, akit sikerült már behálózniuk, szomszédok átták őket, miközben a buszon ment a dolog keményen.


Távolsági járatró van szó. Amikor megérkezik a falu széléhez, van egy kis ideje az indulásik, teljesen kihalt a terület. Ahogy a busz elmegy, indulnak is.


De róluk mindenki tudja miből élnek.


És ez nem vicc, én is láttam pár dolgot.

2012. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De azért azt tegyük hozzá, a normálisaknak biztos nem jut eszükbe qválkodni, pont egy buszsofőrrel...
2012. jún. 13. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz,csak nem értem..láttam már olyat,hogy tipikus p.csa odamegy menet közben és végig dumál a sofőrrel..De közben lehet látni a mimikájáról és arról ahogyan beszél,hogy a sofőrre hajt..Persze nem hinném hogy szexuális kapcsolata van vele,de akkor meg minek flörtölget és cseveg vele?és nem értem mi a vonzó egy 40-50 éves közepesen pocakos esetenként kopaszodó buszsofőrben..Vagy hogy miért jó ha célja nincs vele..
2012. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én rengeteg buszsofőrt ismerek, 80 százalékuknál ott állok elöl és beszélgetek velük, még a 40-50 körüli, pocakos, kopaszodóknál is, és mégsem feküdtem le egyikkel sem a 3 év alatt, mióta ismerem őket. Attól, hogy valaki jóban van velük, nem feltétlenül jelenti azt, hogy szexuális kapcsolat van köztük, vagy, hogy akarnának tőle valamit. Ők is emberek, nem kell mellettük szó nélkül elmenni, mint a sok retardált paraszt, akik felszállnak köszönés nélkül, és mennek hátra, mint a homály. Elképzelhető, hogy a sofőr, akivel beszélgetek, esetleg rokon, régi iskolatárs... Én sem azért ismerek ennyit, mert egy ribanc vagyok, hanem mert apu és egy unokatesóm is az.
2012. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom a tököm tele van az ilyen emberekkel akik szerint mennyire gáz,meg biztos r*banc vagy ha vele beszélgetsz meg tutira lefeküdtél vele.

Már bocsássa meg a világ, hogy nem állatnak hanem embernek nézem őket és igenis éreznek ők is és képesek normálisan kommunikálni, csak nagy többség meg porig alázza és lenézi őket.

Nem egy, nem két buszsofőr ismerősöm van, jó ideje, szoktunk is dumázgatni menet közben, meg van olyan hogy ha pl a végállomásra beáll és még van ideje indulásig, akkor fent maradok és ugyanúgy beszélgetünk!

Egyikkel sem létesítettem semmilyen testi kapcsolatot, és nem is tervezem, de a legjobb barátom közülük került ki. Ennyit erről. Vannak akiknek nem a talpig szolizott izomagyú "férfiak" a szimpatikusak tök mindegy milyen szempontból, hanem az átlag emberek.

El lehet fogadni, ha meg nem akkor meg szó nélkül tovább lehet menni.

2012. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!