Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20 évvel idősebb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 évvel idősebb férfi nem hagy békén. Mit tegyek? Fontos.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.. szokásosan jövök haza iskolából és ahogy leszállok a buszról és sétálok haza pont a házuk előtt kell elmennem.. namost.. ma azt mondta nekem ez a csávó hogy szeret engem már kicsikorom óta.. és nem engedi hogy elmenjek máshova tovább tanulni csak a legközelebbi iskolába.. ahonnan hazajárnék.. és hogy ő akar nekem az első lenni mindenképp..(természetesen NEM fekszek le vele) és annyira megijedtem.. már többször volt hogy idősebb férfiak (akiket mellesleg ÉVEK óta ismerek) ilyenekkel állnak elő.. nem magam miatt félek.. hanem van nekem mostanában egy ilyen rossz érzésem.. meghalt apukám nemrégen.. rossz család.. konfliktus.. erőszakos volt.. és ennek a pasinak a haverja.. és ő is ilyen.. alkoholista mint apám.. verte anyát..nem gondoltam volna hogy képes önmagát megölni..mindig anyát szekírozta.. fenyegette..na és nagyon félek hogyha elmegyek koliba akkor esetleg valami bántódása akad anyunak.. mert itt lakik szinte a szomszédunkban.. nagyon szépen köszönöm annak aki elolvasta.. és aki értelmes választ tud adni.. mert tényleg nagyon paranoiás vagyok mostanában.. és ez meg..
2012. jún. 13. 22:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mondd meg MOST!
2012. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de nem akarom megmondani sem.. mert félek.. nem akarom.. mert ahj.. eddig jófejnek tünt meg minden.. régóta ismerem.. és..áá
2012. jún. 13. 22:49
 3/26 anonim ***** válasza:
7%
MOnd meg faterodnak.
2012. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Mond meg. Amit csinál az bűncselekmény. Muszáj elmondanod.
2012. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ülj le édesanyáddal beszélni! A gyermeke vagy. Ha valóban aggódsz érte, akkor ajándékozd meg azzal, hogy tudja mi van veled, mik az aktuálisak. Jobb lesz! Egész kiskoromban kihagytam a beszélgetéseket és csak most látom be, hogy mennyi minden lett volna jobb... 21L
2012. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

3 Szövegértés 1 alá.


Szólj anyukádnak,jobbat nem tehetsz.

2012. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3#:a cikkben le van írva hogy nemrég meghalt az apukája...
2012. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
apádnak elmondod tuti elgyepálja azt a mocskos "passzív pedofil szatírt". Az apák féltik a legjobban a lányukat.
2012. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Valakivel mindenképp beszélned kell. Ha anyukádnak nem mersz szólni, beszélj egy tanárral a suliból, akiben megbízol.

Ez a férfi beteg, nem szabad hagyni elfajulni a dolgokat.

2012. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
szerintem is az a legjobb megoldás hogyha mindent elmondasz anyukádnak,hiszem már csak ő van neked...és ő az aki megtud védeni az ilyen emberektől!
2012. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!