Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz h ennyire fáj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz h ennyire fáj ha tökön rúgnak nagyon erősen h fél óráig fel sem tudsz kelni meg vért köpsz?

Figyelt kérdés

V ez csak eltulzása a dolgoknak, mert én még ilyet nem láttam...


Meg akiket ilyen videóban tökönrugdosnak, ők h birják ki ennyit???


2012. jún. 14. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A vérköpés nem tűnik valószínűnek. De a többi igaz. Piszkosul tud fájni...
2012. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De 30 perc azért mégis csak nagyon sok idő, most komolyan tud olyan sokáig fájni???
2012. jún. 14. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
"A nők azthiszik, hogy a szülés a legrosszabb fájdalom, mert még nem voltak tökönrugva" ide ez pont illik :D amugy igen.. és nemis azzonnal fájnigazán hanem kb. 1-2 perc után és igen... ha nemvagy tele adrenalinnal akkor fél v 1 óráig fáj.... de a vérkopés az csak a filmekben van...
2012. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És végig nagyon fáj, v múlik lassan v hogy van ez? :O

Meg h lehet kibirni olyan sokáig, pláne h akk még lassabban telik az idő is? :S

2012. jún. 14. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább tompa nyomó fájdalmat okozott, amikor jól tökön rúgtak, de kb 5 perc és már nem olyan vészes.
2012. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy az egyik belső szerved a testeden kívül egy kis zsákban fityeg. :DD
2012. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őt:

[link]

2012. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez baromság. Ilyesmi miatt soha nincs vér köpés, stb. Ezzel csak a videó nézettségét akarják növelni. Az is baromság, hogy fél óráig fetreng...


A tökönrúgás az semmiség. A gyengébb férfiak lehet, hogy összeesnek, de azok is csak 1-2 percig maradnak a földön.


Magamból kiindulva mondom, hogy aki ellenáll a fájdalomnak, az össze sem esik. Úgyhogy rögtön verést kap a nő, vagy aki tökönrúgta.

2012. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy egész napig fájt, megijedtem, hogy komolyabb bajom lett, de másnapra elmúlt, de még hetekig érzékeny volt. Csak lassan tudtam leülni, mintha aranyerem lett volna :S
2013. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!