Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok hasonlítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok hasonlítani a barátomra?

Figyelt kérdés
lassan egy éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást :) én nagyon felnézek rá, mert nagyon okos, értelmes, jó képességű srác:) sajnos én kevésbé vagyok ilyen csaj... és azt vettem észre, hogy egyre jobban hasonlítani akarok rá... például amit eddig viccesnek tartottam és ő pedig gyerekesnek, arról én is elkezdtem azt gondolni, amit ő... neki már vannak tervei a jövőjével kapcsolatban, nekem még nincsenek, de megtetszett az, amivel ő akar foglalkozni. ugyanolyan nyelvet akarok tanulni amilyet ő, tervezek már régóta egy középfokú angol nyelvvizsgát, neki felsőfokúja van, és arra gondoltam, hogy lehet, hogy nekem is ezt kéne, pedig nem látok rá sok esélyt... olyasmi suliba akarok járni, mint ő, az eddig kedvelt énekeseimről is más a véleményem, mert ő nem szereti őket... lehet, hogy csak azt akarok, hogy ő is felnézzen rám? igazából nem akarok olyan lenni, mint ő, mielőtt összejöttünk, nem bírtam az ilyen "hűdeokos" csávókat, de amióta megismertem, rájöttem, hogy ez pedig nagyon jó, talán mégis olyan akarok lenni mint ő, de nem tudom...szerintetek? 16/L
2012. jún. 15. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Idővel ha akarod ha nem átveszed a párod szokásait néhány nézetét megérted és ha tetszik lehet te is azt fogod csinálni ezzel szerintem nincs semmi gond :) De azért magadból is tarts meg valamit!:)
2012. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen,hogy kapcsolatunk elején nem voltam olyan,aztán egyre jobban kezdtem rá hasonlítani.Így utólag örülök,hogy ilyenné váltam általa:)

másfél évig voltunk együtt

17L

2012. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!