Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fogszabályzó a baj? Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alekszandi kérdése:

A fogszabályzó a baj? Ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a baj. 175 cm magas vagyok, vékony alkatú, barna hajjal és szemmel, közepes (75/C) mellekkel, de fogszabályzós vagyok. Jól kijövök a fiúkkal és megtalálom velük a közös hangot, de komolyabban nem nagyon érdeklek senkit. A felettem lévő osztályba jár egy fiú és szoktunk szemezgetni, de elméletileg egy lágy már évek óta bejön neki.
2012. jún. 16. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
az tuti nem
2012. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem nagyon "bejönnek" a fogszabályzós lányok
2012. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet h a személyiséged, vagy csak egyszerűen más az érdeklődési kör.
2012. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a személyiségem nem átlagos. mindenki azt mondja, ha nem lennék ki kéne találni:). Bohókás vagyok, egyfolytában vigyorgok, nevetek és a többi...
2012. jún. 16. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Akiknek a fogszabályozó baj, azokkal jobb, ha nem is jössz össze, mert ha ilyenből problémát csinálnak, akkor mi lenne az esetleges hibáiddal vagy rossz tulajdonságaiddal? Nem tudom, mi lehet a baj, talán te is azt sugárzod magadból, hogy csak barátkozásra vagy "jó", vagy nem viselkedsz nőiesen, ezért nem vonzod a fiúkat. Attól is függ, hogy hány éves vagy, a fiúkat nem mindig érdeklik a "komolyabb" lányok, főleg a fiatalabbakat.
2012. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem a fogszabályzó. Az nálam is meg sokaknál erős pluszt jelent.
2012. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiúkkal kezdesz.
2012. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldhetsz magadról egy képet. Így nehéz megmondani.
2012. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most is találkoztam egy ilyen lánnyal, aki minden megjegyzésemen nevetgélt :D

wááh de aranyos volt kár hogy az ilyen lányok hamar elkelnek! :/

f18

2012. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!