Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 14 évesen két sráccal csókolóztam egymás után, és hagytam, hogy letapizzanak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és egy buliban két srácnak hagytam, úgy hogy melltartóban vagyok, hogy fogdossák a mellemet + csókolóztam mind a kettővel...Az egyiknek fogdostam a farkát is, de egyéb nem történt...

2012. jún. 16. 23:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez így elég gáz, mert nem kértél tőlük pénzt
2012. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az.
2012. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
anyádtól tanulod. szép család vagytok
2012. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Véget ért a suli, és máris ezt csinálod? Csúnya dolog.
2012. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
miért nem csináltattad magad fel? vagy legalább hátulról megengedhetted volna nekik... ez igy, hogy csak tapiztak és smároltak, tényleg gáz...
2012. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Értékes csaj lehetsz!
2012. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egy újabb provokatív kérdés...


Ha meg esetleg igaz a kérdés, akkor igen, gáz, egyenes irányban haladsz a r.bancság felé.

2012. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj ezért válsszoltak ilyen ellenszenvesen mert eléggé nyersen fogalmaztál és mi csak ennyit tudunk az egész történetből, azt nem hogy esetleg volt-e valami a háttérben vagy ilyesmi, nem akarok én is szemét lenni mert igazából tényleg nem szép amit csináltál mert még elég fiatal vagy de kb. ugyan ez a szitú már nem biztos hogy olyan gáznak hangzana ha csak egy srác lenne a dologban, végülis nem csináltál semmi komolyabbat nem vetted a szádba micsodájukat csak volt egy kis tipi-tapi, egyszer mindenkivel előfordulhat, csak ne legyen rendszeres mert akkor a végén tényleg mindienki k*rvának hisz majd :// de nem kell most annyira bűntudatod legyen, ha jól érezted magad akkor ne bánd meg végülis semmi komoly nem történt :)
2012. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!...Megfogadom a tanácsokat..(:
2012. jún. 17. 00:14
 10/21 anonim ***** válasza:
nyugi nem gáz ez már átlagon aluli amit tettél
2012. jún. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!