Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Rosszándékú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Rosszándékú?

Figyelt kérdés
Már 3-4 hónapja ismeretem meg egy fiút a neten. Nagyon bírjuk egymást, mindketten kifejeztük, hogy szexuálisan is vonzódunk a másikhoz. Én 14 leszek januárban, ő most 23. Tudom, elsőre elrettentő a szám, de én másképp érzem. Úgy érzem, megtaláltam azt az embert, akit mindig is kerestem. (Mondom ezt én 13 éves fejjel, de nem tudjátok miken mentem kereztül). Érettebnek tart a koromnál, okosabbnak. Egyformán viszonozzunk egymás "szeretetét". Anyukám persze ki van akadva, hogy csak azt tudom róla, amit ő mond, és hogy lehet, hogy hazudi, meg mást mond magárol, mint ami igaz. De azt is mondta, h lehet, h ez nem így van. Most mit higyjek? Mert felismerem a "pedofilokat" rosszándékúakat, de én úgy érzem, hogy ő nem az.
2012. jún. 17. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
heheheee :P igen! én vagyok az most is! a pedomaci :P csak ezúttal kicsit letagadtam a koromból! :P
2012. jún. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha 13 évesen ilyen bölcsnek tartod magad,akkor miért minket kérdezgetsz?Ha a felnőtt,érett anyukád sem tudj biztosan semmit,akkor mit akarsz itt?Én nem tartalak érettebbnek a korodnál...
2012. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*tud
2012. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tipikus 13 éves csaj vagy aki Fullosan különlegesnek tarja magát :) Nem, ilyen szempontból nem vagy különleges, te is csak 13 éves vagy függetlenül, hogy mint mentél keresztül, ő meg 23 éves. Akkor lennél különleges, ha belátnád, hogy ez a "kapcsolat" nonszensz.
2012. jún. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Haha, nagyon vicces!:) Ha nincs ennél jobb dolgod, inkább menj, és pedomacizz máshol. Amúgy kössz, az értelmes válasz ;)
2012. jún. 17. 01:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már liliomtiprás :D:D
2012. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy! ez már egy egész virágoskertet tipor :D
2012. jún. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kívánod szexuálisan??? mit??????? a monitorodat?????
2012. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kívánod szexuálisan.. maszturmálj.. és nem kell megdugjon..
2012. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Összegezzünk.

1. 13 éves vagy.Ilyen idős koromban én is azt hittem magamról, hogy nagyon okos vagyok, nem voltam az. Most is azt hiszem magamról, hogy nagyon okos vagyok, de nem vagyok az, persze ez egy másik kérdés.

2. Nem ismered a huszonéves korosztályt. Már nem azért mondom, de nekem beteg, ha egy 23 éves fiú egy 13 éves lányban találja meg a lelki társát. Vagy nagyon nagyon nagyon éretlen, vagy egy pedofil.

3. Szexuálisan hogyan vonzódsz valakihez, akivel sohasem találkoztál? Ez egy fizikai vonzalom, nem szeretkezhetsz a lelkével... Szép és jó, ha ennyire nagy az összhang köztetek, de ez még nem jelent fizikai vonzalmat.

4. Akar veled egyáltalán találkozni ez a srác? Esetleg arra nem gondoltál, hogy csak unatkozik otthon, és unalmában levelezget, és talán nem is 23 éves? Láttál róla képet?

2012. jún. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!