Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora pech, ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora pech, ha egy fiúnak csak a vékonyabb, kicsii kerek fenekű, feszes, kicsi, vagy közepes mellű lányok jönnek be, akiknek az arca is szép?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 04:20
 1/9 lila nyuszi ***** válasza:

Szerintem a legtöbb fickónak ez jön be.


22/F, debrecen?:D

2012. jún. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagy pech a legtöbb lány számára, ha egy fiúnak csak a vékonyabb, kicsii kerek fenekű, feszes, kicsi, vagy közepes mellű lányok jönnek be, akiknek az arca is szép.
2012. jún. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

a legtöbb férfi nővel szeret lenni,nem egy fókával.

ha össze is jön egy ilyen állatkerti példánnyal,mert nem jött össze jobb,akkor is a kérdésben szereplőről ábrándozik.


egyébként meg nagyon fura ez.

2-3 hete voltam a sportágválasztón és az ott sportoló gyerekek,fiatalok 90%a csaj volt.

szóval fiatalon sportolnak 1000el.

ezért nem értem,hogy-hogy lesz belőlük 20-25 éves korukra jegesmedve táplálék,vagy narancsültetvény.

2012. jún. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez kulonben nem igaz teljes mertekben. az osszes fiu baratomnak azok a lanyok jonnek be akiken husos laba, popsija van, fittek, es van rajtuk egy kis zsir is. csak sajnos azok a lanyok mindig foglaltak mert minden ferfi oket hajkurassza. akkor jon a masodik kategoria: az amirol te beszeltel, majd legutolso sorban a ducik vagy nagyon sovanyak.
2012. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez szamomra egy igazi noi test! [link] (elozo voltam)
2012. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 06:49

Húúúúú...látom tudod, hogy mi a jóóóó! :)

<3 <3 <3 Iga Wyrwal <3 <3 <3

2012. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 balkalolka ***** válasza:
"csak"? Ilyet majd akkor mondj ha kipróbáltál fehéret-feketét-sárgát-tarkát, topmodellgebét-balettosnéptáncost-töltöttgalambot, MINDENFÉLE fajtát! Érdemes ám. És akkor még csak a külsejüknél tartunk.. Egyébként a legbabaarcúbb csajok az enyhén molettek, figyeld csak meg. Sokból őket választom.
2012. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem most van egy ilyen lány, aki tökéletesen megfelel külsőre, még arcra is, csak távol él tőlem.

Na ő róla tennék fel képet, de csak nem lehet, pedig vele lehetne igazán szemléltetni milyen lányok is jönnek be nekem. Fehérneműsek is vannak róla, priviben szereztem tőle, kicsit ribizli féle, de lehet csak önértékelési zavara meg szeretethiánya van. Tapad rám, mint a pióca, ezért inkább fel sem lépek, mert nem szeretnék a hálójában landolni, hogy utána pofára essek.


Egy ilyan lányért még fizetnék is amúgy!

2012. jún. 17. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen pech a lányoknak de fogsz te még öregedni.
2014. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!