Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimaradt menstruáció görcsölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KicsiiAníí kérdése:

Kimaradt menstruáció görcsölő has. Lehet kisbabám?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy a mensimnek 12 napja kellett volna megjönnie. kb olyan 5-6 napja görcsöl görcsölget a hasam van amikor kicsit vaan amikor nagyon de nem rendszeres, meg nem mindig tart sokáig .

7 napja teszteltem és negativ lett..Semmi hányinger és semmi hasonló..

holnap érdemes uj tesztet csinálnom , nődokihoz 1 hónapmulva kaptam sürgősségivel" időpontot ..

ez a görcsolés lehet a beágyazódás jele ?



2012. jún. 17. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szex/védekezés...?
2012. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sokat olvastam utánaa és mindnehol azt irják hogy megérzi az ember ha terhes...de nekem semmmi jel sincs hányinger ijenek.....

és egyáltalán nem érzem magam annak..

bár jólenne ha mégis sikerülnee.

2012. jún. 17. 10:55
 4/14 A kérdező kommentje:

.Cyan

nem nem védekeztünk már fél éve próbálkozunk de semmii.

2012. jún. 17. 10:56
 5/14 anonim ***** válasza:
ezek eléggé terhességre utaló jelek. ha sokat utánaolvastál, akkor azt is tudhatod, hogy nem minden tünet van mindenkinél. van, akinek egyáltalán nincsen hányingere végig. tesztelj mégegyet!
2012. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért a hányinger még egy kicsit korai is lenne, de nagyon drukkolok nektek! :)

Próbálj minél kevesebbet stresszelni és idegeskedni, mert nagyon fontos ebben az első időszakban a nyugalom.

2012. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fontos: Akarsz gyereket?

Ha nem, akkor elég gyorsan venni kell egy tesztet és elmenni dokihoz.

Ha igen, akkor nincs baj, mert elég nagy eséllyel terhes vagy.

2012. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , remélem hogy összejött a lurkó mert már nagyon szeretnénk. Holnap reggel akkor teszteelek...de teljessen el vagyok keseredve az eddigi tesztek miatt mert az eddigiek negativak voltak. Remélem a holnapi nem lesz az !=)
2012. jún. 17. 12:23
 9/14 A kérdező kommentje:
azt szerettem volna még megkérdezni , ha pozitiv lesz a teszt , akkor a nőgyógyásznak előbb kell fogadnia ?
2012. jún. 17. 12:29
 10/14 anonim ***** válasza:
ezt tőle kérdezd meg :D mondjuk nekem az egy hónapos várólista is nagyon durva... nálunk az sztk-ban van olyan, ahova be sem kell jelentkezni, csak menni. a főorvos rendelése. nem szoktak sokan lenni, max fél óra után mindig bejutok.
2012. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!