Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek a pasik számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek a pasik számára láthatatlan? 16/l

Figyelt kérdés

LÁNYOK! nem beszél az ego: ne akarjatok bomba csajok lenni! Ma kb 10 pasi szólított le! pedig csak kutyát sétáltattam. Minden ilyen esetben frászt kapok. egyáltalán nem mondom magam egy kifejezett szépségnek, de belefáradtam a sok nyomulásba. Pl smink nélkül is! Elegem van a pasikból! a barátnőim persze mondják h örüljek neki, meghogy milyen irigyek rám, de mondtam nekik ezt ne akarják, mert én idegileg teljesen kész vagyok :(

Úgy is kiszúrnak, hogy ha valami sötét fiús cuccot veszek fel :/



2012. jún. 17. 16:35
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Csodálom hogy lila nyuszi még nem k*rvázott le -.-

Nem igaz! Tudtommal ez az oldal azért van, hogyha egy ember kérdez/tanácsot kér, akkor válaszolnak neki és nem alázzák!

2012. jún. 17. 17:15
 22/32 anonim ***** válasza:

változtas az öltözködéseden legyen 1 kicsit vissza fogotabb ha tul kihívó :D mondjuk én tuti nem mennék oda leszolitani téged :D akkár hogy is öltözködsz vagy nézel ki :D mert fosik a p*csám a lányoktol


17/f

2012. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
de nincs kérdés... :D rádhajt egy csomó nyomorék, és? rám is hajtanak néha nyomorékok, néha értelmes pasik, aki nem tetszik szépen meg kell mondani neki, hogy bocs de nem, ennyi. nagy probléma....
2012. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
58%

Kenjél 4 ujjnyi vastag szart az arcodra és skalpold meg az egyik gyökeret.



Viccet félretéve ,egyszerűen mondd a "gyökereknek" hogy nem akarsz pasizni jelenleg foglalt vagy és le van rendezve.

Azért mert nyomulnak rád nem kell szürkén öltözni.

2012. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
fogj 1 táblát akaszd írd rá hogy nem keresek kant meg se közelits akszd a nyakadba :D és tuti siker XD
2012. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

DE BAKKER


nem tettél fel kérdést!!!!!

2012. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Nem mondanám hogy valami bomba csaj vagyok :D de azért ismerős a szitu ,rám mindenféle korosztály nyomul ,leszólítanak az utcán ,elhívnak sörözni stb. először engem is idegesített, de már hozzá szoktam.
2012. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ráthajt egy csomó nyomorék, gyökér? Mekkora tahó, beképzelt pics@ vagy, akkor max. autóval hajtanék rád :DD
2012. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Tudhatnád, hogy a férfiak többsége minden nőre rányomul, főleg így nyáron(tisztelet a kivételnek persze). Majd télen amikor nem látják a melled, akkor rád sem fognak nézni.
2012. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Mi az kicsi lány, magas nálad a léc és senki nem üti meg? :D Légy ápolatlan, ha úgy tetszik büdös, ne félj, kerülnek majd, mint az ebolát.
2012. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!