Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Hogy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Egy éve szerelmes vagyok egy lányba, azt hittem kellek neki, mindenki azt mondta, hogy összeillünk, meg stb. Randizni nem akart eljönni velem, előtte egyik évfolyamtársam mondta (mielőtt elhívtam volna), hogy nem fog velem eljönni, és le fog koptatni. Igaza lett, nem akart eljönni, utána pedig hirtelen szóba sem állt velem egyik napról a másikra. Ezen én nagyon kiakadtam, mindig amikor oda mentem, és beszélgetni kezdtem vele válaszolt, és elment. Mindig, és nem mondta el mi a baj, kérdeztem tőle, annyit mondott semmi és elment. Nagyon összetörtem, hogy igaza lett évfolyamtársamnak. Fél éve úgy érzem amikor felkelek, hogy minek? Semmi értelme nincs miért, kiért. Próbáltam más lányokkal összejönni, sikerült is volna, de én mindig úgy éreztem, hogy csak ő kell nekem, beleszerettem abba az emberbe aki, és még mellette szép is, nekem mindenképp. Nem értem miért nem tudta elmondani simán az elején, hogy nem kellek neki, vagy, hogy egyáltalán mi baja lett velem egyik napról a másikra. Akkor talán könnyebb lett volna, és nem fájt volna ennyire. Próbáltam kiinni magamból így se sikerült, még mindig összetört vagyok, és értelmetlennek érzem magamat. Vannak barátaim, akikben megbízok, de nem akarom untatni őket a szerelmi dolgaimmal. Amikor belekezdek valamibe, akkor egy idő után jön a kérdés önmagamtól: Minek?. Amúgy még jóban vagyunk, de nem sokat beszélünk, meg nem találkozunk sokszor csak ritkán.
2012. jún. 18. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

hááát, szar dolog. kicsit ismerős az érzés, csak annyiban különbözött az én esetem tavasszal, hogy (mivel lány vagyok és egyértelmű, hogy nekem egy pasi kellett volna) a legjobb barátnőm csavarta el a fejét. szórakozott vele két napig aztán rám hivatkozva visszautasította. szar érzés volt, de nem adtam fel. mindig kerestem, hogy találkozzunk, menjünk valahova, hadd aludjak nála, filmezzünk stb és egy szép nap azt mondta, h neki angliába kell mennie és hogy előtte mindenképp akar velem találkozni, aztán kiderült hogy leukémiás és már csak pár éve van hátra, és amikor elváltunk magához húzott és csak annyit mondott "rájöttem, hogy szeretlek"

igazából nem ment angliába, hanem a lakását újította fel, amit meglepetésnek szánt

lényeg, hogy ne add fel, ha zuhansz, zuhanj addig ahonnan már nincs lejjebb, veszíteni valód nincs

2012. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :-)
2012. jún. 18. 17:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy sajnálom,hogy leukémiás :S :S
2012. jún. 18. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Már hozzászoktam, mindig vörösborozunk, mert az segít valamennyit.
2012. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!